Wellness pobyty v Malých Bielicích

Vydejte se relaxovat do skrytého wellness ráje. Termály Malé Bielice vám přinesou jedinečný komfort, díky kterému budete moci zapomenout na všechny své starosti. Okolí těchto slovenských lázní vás taktéž potěší pro množství zajímavých turistických cílů všeho druhu. Sáhněte po některém z wellness pobytů v Malých Bielicích a věřte, že sem nejedete naposled.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu


Venkovní i vnitřní termální bazény, tobogány, wellness a krásná příroda v okolí. Znáte lepší recept na dokonalou odpočinkovou dovolenou? Vyberte si z wellness pobytů v Malých Bielicích, které leží na okraji západoslovenského města Partizánske. Vezměte sem svou drahou polovičku nebo rovnou celou rodinu, protože tady se zkrátka bude líbit každému.

Co získáte s wellness pobytem v Malých Bielicích?

Malé Bielice rozhodně nejsou malé co do množství atrakcí. Děti i dospělí si tu vyhrají ve vodním světě, který se skládá z pěti vnitřních i venkovních bazénů. Nechybí tu ani tobogány a skluzavky. Vybrat si můžete hotel přímo propojený s lázněmi a užívat si tak luxusu opravdu na maximum. Vedle vodního světa tu objevíte také svět saunový. V sauně nebo vířivce vydechnete a na chvíli se oprostíte od všech svých starostí.

Zasloužený odpočinek si můžete dopřát také na masáži. Tělo i mysl necháte oddychnout a svěříte se do rukou profesionálů, kteří vás budou hýčkat od rána až do večera. Malé Bielice vám pomohou i se zdravotními problémy, termální prameny blahodárně působí na pohybovou či nervovou soustavu. Nezapomeňte, že ke skvělému pobytu patří také výtečné jídlo a vyberte si dovolenou s polopenzí, nebo dokonce plnou penzí a potěšte také své chuťové pohárky.

Až si najdete chvilku volného času, můžete se vypravit do okolí poznávat zajímavosti regionu. Kousek od koupaliště objevíte hvězdárnu Partizánske, odkud můžete spatřit celou hvězdnou oblohu. Doporučujeme si udělat výlet také do města Topolčany se zámkem Topoľčianky. Daleko to nebudete mít ani k Bojnickému zámku a místní proslulé zoo. Prahnete-li po návštěvě netknuté přírody, zavítejte do CHKO Ponitří nebo pozorujte Zubří oboru.