Dovolená a pobyty u moře

Hoďte starosti za hlavu, plavky do kufru a vyrazte za sluncem, pískem a slanou vodou. Letní dovolená u moře je to nejlepší na dobití baterek. Vydejte se odpočívat na jih k Jadranu nebo na sever k Baltu, poznávejte jiné kultury a prožijte nezapomenutelná dobrodružství.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Vybíralová
Aneta Vybíralová
Zákaznická podpora


Dovolená v Chorvatsku je stále žádaná, nesmí tedy chybět ani u nás. Ubytujte se v oblíbených destinacích, jako je například Dalmácie, Istrie nebo ostrov Krk. Nechybí ani Makarská riviéra nebo Split. Nabídku levné dovolené u moře neustále aktualizujeme, aby vaše letošní dovolená stála za to.

Láká vás spíš prosluněná Itálie se svými antickými památkami a dlouhými plážemi? I zde vám zajistíme ubytování. Zajeďte si například do Bibione nebo proslulého Toskánska. V Benátsku a Rimini můžete pobyt u moře navíc spojit s prohlídkou historických měst.

Aby bylo z čeho vybírat, máme pro vás různé druhy ubytování od luxusních hotelů až po ubytování v soukromí, například ve vilách či apartmánech. Záleží také jen na vás, zda dáváte přednost all inclusive dovolené nebo si raději uvaříte ve vlastní kuchyňce a kdykoliv vyrazíte na výlet.

Rodinná dovolená v Chorvatsku a Itálii

Na pobyt k moři můžete samozřejmě vyrazit i s dětmi. V nabídce najdete třeba apartmány pro více osob nebo hotely s baby friendly přístupem, kde je dětský koutek a hřiště samozřejmostí a budete zde mít vše potřebné i pro péči o batolata. A protože dovolená bez vašeho čtyřnohého mazlíčka nuda by byla nuda, na vybraných místech můžete k moři se psem.

Milujete moře nebo jste raději v bazénu? Můžete si vybrat ubytování přímo na pláži či hotel s bazénem nebo rovnou celým wellness. Podél pobřeží také často narazíte na velké zábavní parky a aquaparky.