Sun & Snow Resorts Kołobrzeg **** se nachází v polském městě na břehu Baltského moře, Kołobrzegu. Městu se přezdívá vzdušné lázně, protože je zde unikátní, jódem nasycené mikroklima. Už jen pobyt zde vám dokáže zlepšit různé zdravotní obtíže, nicméně to není jediné, co může město nabídnout, nádherné městské parky, krásné historické město i muzea. Navíc vás čeká moderní apartmán i relaxace v bazénu a sauně.

O ubytování

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg **** se nachází v klidné části severopolského letoviska Kołobrzeg v obklopení zeleně velkého městského parku. Břehy Baltského moře a pláž jsou vzdáleny pouze 350 m. Město Kołobrzeg je známé svým unikátním mikroklimatem s největší koncentrací jódu ve vzduchu a nazývá se proto vzdušnými lázněmi. Jedná se zároveň o největší lázeňské centrum na pobřeží Baltu. Malebné okolí můžete objevovat po několika cyklotrasách nebo při procházce po promenádě (4 km) podél moře a řeky Parsęta. V historickém centru najdete spoustu zeleně a parků, skvělých kaváren a restaurací i nádhernou baziliku (4 km). Za návštěvu stojí také impozantní kamenný maják (3 km), který je symbolem celého města.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním apartmánu pro 4 osoby. Součástí apartmánu je jedna ložnice s pohodlnými postelemi, druhý pokoj s rozkládací pohovkou až pro dvě osoby, plně vybavená kuchyň a prostorná terasa. V kuchyni najdete ledničku, myčku, mikrovlnnou troubu, sporák, kávovar, rychlovarnou konvici a nádobí. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou, pračkou, fénem a ručníky. Ve vybavení apartmánu nechybí WiFi připojení, kabelová televize, žehlička a další vybavení.

Kde budete relaxovat?

Součástí areálu je zahrada, vnitřní bazén a sauna.

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg ****

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg ****

Plażowa 6A , Kołobrzeg
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
16:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
10 - 20 PLN/den dle sezóny

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Sauna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,3 km
Vzdálenost od moře
0,5 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Lázně Kołobrzeg

Lázně KołobrzegTip na výlet

Už samotná návštěva Kołobrzegu pro vás bude léčivá díky specifickému mikroklimatu, kdy je vzduch nasycen jódem a léčí tak různá onemocnění respiračního systému. K tomu zde však vyrostlo několik desítek lázeňských domů, kde se můžete oddat léčivému bahnu, solným lázním a dalším léčebným procedurám pro léčbu revmatu, poruch metabolismu či krevního oběhu. Na nejvíce lázeňských domů narazíte mezi parkem Stefana Żeromskiego a ulicemi Zdrojowa a Kasprowicza.

Bazylika Konkatedralna
Bazylika Konkatedralna
Maják v Kołobrzegu
Maják v Kołobrzegu
Molo v Kołobrzegu
Molo v Kołobrzegu