Dovolená u moře se psem

Toužíte po odpočinku u moře, ale zároveň nechcete nechat svého čtyřnohého miláčka doma samotného? Nezoufejte a vyberte si pobyt u moře, kam můžete vzít pejska s sebou. Co třeba Chorvatsko nebo Itálie?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hned po odjezdu z Hotelu Sirius **** jsme se začali domlouvat, kdy přijedeme znovu. Pobyt jsme si moc užili, hotel je nádherně zařízený a vybavený, máte podle mě k dispozici vše, co budete potřebovat. Hodí se jak pro mladší i starší páry, tak pro rodiny s malými dětmi, se kterými tu počítají a chovají se k nim moc hezky. Jídlo bylo výborné, pestré a každý den byla jiná nabídka. Wellness bylo krásné, udržované v čistotě a každý si našel to svoje – klidné bazénky s masážními tryskami, divokou řeku nebo dětský bazének. Okolí je moc pěkné, celkově klidné a těším se, až ho příště více prozkoumáme.”

Iva Petrovová
Iva Petrovová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Chcete si užít jarní, letní či podzimní dovolenou u moře nejen s celou rodinou, ale také s vaším psím mazlíčkem? Není problém, vyberte si z naší nabídky pobytů u moře ubytování, které vašeho psa uvítá s nadšením.

K moři se psem? No jasně!

Ať už se chcete vydat do Chorvatska či Itálie k Jaderskému moři, anebo třeba do Polska k Baltskému moři, nemusíte svého pejska nechávat doma nebo mu složitě zařizovat hlídání. Na dovolené autem je skvělé, že můžete vyrazit s celou rodinou i zvířecími mazlíčky.

Společně si tak užijete koupání v moři, procházky po pláži a poznávání místní kultury.

Z našich apartmánů, penzionů a hotelů, které nabízí možnost ubytování se psem, ať už zdarma či za poplatek, si jistě vyberete. Chcete si užít dovolenou u vody, ale nemusíte to být hned moře, protože by vám stačilo i jezero? Podívejte se na náš výběr pobytů se psem u vody.