Dovolená u moře se psem

Toužíte po odpočinku u moře, ale zároveň nechcete nechat svého čtyřnohého miláčka doma samotného? Nezoufejte a vyberte si pobyt u moře, kam můžete vzít pejska s sebou. Co třeba Chorvatsko nebo Itálie?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Chcete si užít jarní, letní či podzimní dovolenou u moře nejen s celou rodinou, ale také s vaším psím mazlíčkem? Není problém, vyberte si z naší nabídky pobytů u moře ubytování, které vašeho psa uvítá s nadšením.

K moři se psem? No jasně!

Ať už se chcete vydat do Chorvatska či Itálie k Jaderskému moři, anebo třeba do Polska k Baltskému moři, nemusíte svého pejska nechávat doma nebo mu složitě zařizovat hlídání. Na dovolené autem je skvělé, že můžete vyrazit s celou rodinou i zvířecími mazlíčky.

Společně si tak užijete koupání v moři, procházky po pláži a poznávání místní kultury.

Z našich apartmánů, penzionů a hotelů, které nabízí možnost ubytování se psem, ať už zdarma či za poplatek, si jistě vyberete. Chcete si užít dovolenou u vody, ale nemusíte to být hned moře, protože by vám stačilo i jezero? Podívejte se na náš výběr pobytů se psem u vody.