Dovolená u moře se psem

Toužíte po odpočinku u moře, ale zároveň nechcete nechat svého čtyřnohého miláčka doma samotného? Nezoufejte a vyberte si pobyt u moře, kam můžete vzít pejska s sebou. Co třeba Chorvatsko nebo Itálie?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Chcete si užít jarní, letní či podzimní dovolenou u moře nejen s celou rodinou, ale také s vaším psím mazlíčkem? Není problém, vyberte si z naší nabídky pobytů u moře ubytování, které vašeho psa uvítá s nadšením.

K moři se psem? No jasně!

Ať už se chcete vydat do Chorvatska či Itálie k Jaderskému moři, anebo třeba do Polska k Baltskému moři, nemusíte svého pejska nechávat doma nebo mu složitě zařizovat hlídání. Na dovolené autem je skvělé, že můžete vyrazit s celou rodinou i zvířecími mazlíčky.

Společně si tak užijete koupání v moři, procházky po pláži a poznávání místní kultury.

Z našich apartmánů, penzionů a hotelů, které nabízí možnost ubytování se psem, ať už zdarma či za poplatek, si jistě vyberete. Chcete si užít dovolenou u vody, ale nemusíte to být hned moře, protože by vám stačilo i jezero? Podívejte se na náš výběr pobytů se psem u vody.