Dovolená u moře v Itálii

Písečné i oblázkové pláže, levné apartmány i historické přístavy dělají z pobytu v Itálii ideální letní dovolenou u moře pro celou rodinu. Opalte se dozlatova pod horkým italským sluncem.

Načítám nabídky...


Jaká by to byla dovolená v Itálii, kdybyste alespoň na pár dní nevyrazili na pláž? Ani si to nepředstavujte a zarezervujte si raději pobyt v Itálii, kde o koupání se v moři a stavění hradů z písku rozhodně nepřijdete. S výběrem vám rádi pomůžeme.

Itálie - to nejsou jen neuvěřitelné památky a znamenité jídlo, ale také moře.

Ideální čas na dovolenou v Itálii je pro mnohé právě léto. Pokud i vy toužíte po sluncem zalitých písečných plážích a kopečcích zmrzliny zvané „gelato“, vydejte se do Itálie právě na letní dovolenou.Uvidíte, že se dlouhých dní a koupání v teplém moři nebudete umět nabažit.

Pokud se na pobyt u moře chystáte s celou rodinou, nenechávejte doma ani vašeho pejska a vezměte ho na dovolenou s sebou. Nemusíte si tak lámat hlavu se zabezpečením hlídání a budete mít vždy jistotu, že se váš mazlíček má přímo skvěle. Bude totiž pořád s vámi, a to ať už v hotelu nebo penzionu, tak i při toulkách městem a také na pláži.