Pobyty v Bratislavě

Hlavní město Slovenska je lákadlem pro turisty z celé střední Evropy. Hotely a penziony v Bratislavě jsou skvělým výchozím bodem pro poznávání mnoha historických i kulturních zajímavostí slovenské metropole.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Vydejte se za poznáním do slovenského hlavního města, které vám přinese spoustu rozmanitých zážitků. Objevujte místní významné historické památky, vyšlápněte si na hradní vrh a procházejte se podél Dunaje. Až vás toulky městem unaví, posaďte se do jedné z útulných kaváren a restaurací a dopřejte si něco dobrého k jídlu a pití.

Na pobyt do malebné Bratislavy za historií i tradicemi

Bratislava je malým městem velkých zážitků. Brzy si zamilujete romantické uličky v historickém centru, které lemují kavárničky a obchůdky s netradičním zbožím. Až objevíte nejznámější památky jako Bratislavský hrad, Modrý kostel nebo Slavín, můžete jen tak bloumat ulicemi a objevovat skrytá zákoutí. Nezapomenutelné zážitky slibuje také moderní vyhlídka UFO nebo výlet na hrad Devín.

Celá řada stylových restauracích vám nabídne tradiční slovenské speciality, bez kterých si pobyt v Bratislavě snad ani nejde představit. Ochutnejte halušky s brynzou nebo strapačky se zelím a jako sladkou tečku si dopřejte plněné pirohy.

Pokud si vyberete pobyt s wellness, k dokonalé dovolené už mnoho scházet nebude. Není nad chvíle odpočinku ve vířivce, sauně nebo krytém bazénu nedaleko atraktivních míst, která čekají, až je objevíte.