Vyrazte do Banská Štiavnice a poznejte úžasnou kulturu historického města a okolí. Ubytujete se v designových Apartmánech Opera hned u Starého zámku a dalších památek a užijete si komfort stylového apartmánu s nádherným interiérem, výhledem na monumenty města, vlastní kuchyňkou a WiFi připojením.

O ubytování

Apartmány Opera se nacházejí v historické části Banské Štiavnice, města s bohatou kulturou a okolím plným přírodních pokladů. Mezi oblíbené památky v Banské Štiavnici patří náměstí sv. Trojice (290 m) se stejnojmenným sousoším, historickou radnici, jejíž původ sahá až do 14. století, Komorský dvůr – Kammerhof (600 m), vybudovaný v 16.století, Starý zámek (260 m) – původně kostel, přestavěný na protitureckou pevnost, Nový zámek (700 m), Kalvárii (2,3 km) a mnoho dalšího.

Užít si můžete také výlet do přírody, v okolí na vás čeká chráněná krajinná oblast Štiavnické vrchy (8,6 km) s horou Sitno (11,4 km), botanická zahrada (650 m) z 19. století, přírodní rezervace Kamenné moře (10,9 km) nad obcí Vyhne, největší svého druhu ve vulkanické části Karpat, nebo arboretum Kysihýbel (3,9 km) z roku 1900 s téměř 300 druhy dřevin, především ze Severní Ameriky. V zimě navíc můžete vyrazit i na sjezdovku nedalekého lyžařského střediska Salamandra Resort (8,3 km).

Kde budete spát?

Ubytování v Apartmánech Opera je jednoduše stylové. Každý apartmán má jedinečný design, ve všech se ale můžete těšit na vysoký komfort. Vždy budete mít k dispozici vlastní koupelnu se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňku (varná deska, chladnička, mikrovlnná trouba, sada na přípravu kávy a čaje, nádobí), televizi s plochou obrazovkou a WiFi připojení. Vybírat můžete z těchto apartmánů:

 • Fresco (38 m²) se skládá ze samostatné ložnice s manželskou postelí a prostorného obývacího pokoje, kde nechybí pohodlné posezení s křesly.

 • Dalí (46 m²) je elegantní studiový apartmán s manželskou postelí, pohovkou, jídelním stolem a psacím stolem.

 • Family (50 m²) je útulný rodinný apartmán, který sestává ze samostatné ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s velkou rozkládací pohovkou.

 • La Boheme (57 m²) zahrnuje obývací prostor s manželskou postelí a velkou pohovkou a rustikální kuchyni s jídelním stolem.

 • Romance (43 m²) je příjemné studio s manželskou postelí, posezením s pohovkou a křesly a jídelním stolem.

 • Versailles (60 m²) je prostorný apartmán se samostatnou ložnicí (manželská postel) a obývacím pokojem s pohovkou, jídelním stolem a krbem.

 • Carmen (80 m²) nabídne obývací prostor s manželskou postelí, pohovkou a psacím stolem a další místnost s jídelním stolem a druhou postelí.

 • Rigoletto (66 m²) má obývací pokoj s pohovkou, křeslem a jídelním stolem a částečně oddělenou spací zónu s manželskou postelí.

Apartmány Opera

Apartmány Opera

Antona Pécha 72/5 , Banská Štiavnica
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Apartments group, s. r. o. IČ: 55794319


+421 911 343 855

apartmanyopera@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Apartmán nemá vlastní parkoviště

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od jezera
1,1 km
Zastávka
1,7 km
Aquapark
11,3 km
Sjezdovka
8,3 km
Běžkování
8,3 km

Tipy na výlet

Starý zámek

Starý zámek Tip na výlet

Starý zámek v Banské Štiavnici byl původně kostelem, ale v období tureckých válek byl přebudován na pevnost. Aktuálně zde sídlí archeologická expozice Baníci přicházejí, expozice střeleckých terčů a historických zbraní (s nejstarším terčem z roku 1754), kovářství či výstavy Barokní plastika a Kalvária v azylu. V sakristii jsou vystavené kopie obrazů s náměty mariánského cyklu. Jak se žilo vězňům ve středověkém žaláři zase zjistíte v Himmelreichu. Nejen dospělé návštěvníky zde nadchne také Fajkářská dílna.

Otevírací doba:

 • denně od 9:00–17:00 hodin

Vstupné:

 • Dospělí: 6 €
 • Zlevněné vstupné: 2,50 €–3 €
 • Rodinné vstupné: 15 €
Banskoštiavnický betlém
Banskoštiavnický betlém
Banka Lásky – Zážitkový dům o básni Marína
Banka Lásky – Zážitkový dům o básni Marína
Terra Permonia
Terra Permonia