Pobyty pro dva s privátním wellness

Milujete odpočinek ve vířivce či sauně, ale zároveň k dokonalé relaxaci potřebujete trošku soukromí? U nás můžete mít obojí – vydejte se na pobyt pro dva s privátním wellness. Užijte si se svou polovičkou nezapomenutelné chvíle ve dvou.

Načítám nabídky...
Věděli jste, že...

Hotel Šipka stojí přímo na náměstí ve Štramberku už přes 100 let. V listopadu 2019 ho převzali velice milí mladí lidé. A i když věděli, že to nebude snadné - hotel a restaurace měli z dob bývalých majitelů nehezké recenze, rozhodli se hotel zachránit. Bohužel rok 2020 majitelům moc nepřál. I tak neztratili naději, těší se krásným recenzím a oblibě hostů. Tip: Paní majitelka pro hosty připravuje domácí francouzské palačinky, určitě je vyzkoušejte.Co může být lepšího než wellness? No přece privátní wellness! Nemusíte čekat, až se uvolní místo ve vířivce či sauně, protože všechno bude jenom pro vás. Během odpočinku v klidu a soukromí nejlépe načerpáte nové síly.

Kam na pobyt pro dva s privátním wellness?

Pobyt s privátním wellness pro dva je dokonalým dárkem pro partnera! Pokud chcete dovolenou věnovat své polovičce jako dárek k narozeninám či Valentýnovi, doporučujeme vybírat přímo z romantických pobytů, kde si kromě nerušené relaxace užijete třeba večeři při svíčkách.

V rámci České republiky se největší oblibě mezi zamilovanými páry těší Praha. Vychutnejte si procházky romantickými uličkami a zákoutími i nekonečnou nabídku restaurací a služeb. Po nabitém dni stráveném v metropoli není lepší odměny, než je zasloužený odpočinek v soukromém wellness.

Máte s partnerem raději přírodu? Pak se vydejte do úchvatných jižních Čech. Kopcovitá krajina plná jezer, historických měst, hradů a zámků zaručuje nepřeberné množství atraktivních výletních cílů za každého počasí. A pak už je na řadě jen hýčkání ve vířivce a sauně.

Chcete se vypravit spíše za hranice? Pak zavítejte na Slovensko, kde na vás čekají nejen impozantní horské štíty a dechberoucí plesa, ale také nikým nerušený relax. Stačí si jen vybrat ten pravý pobyt pro vás.