Pobyty pro dva s privátním wellness

Milujete odpočinek ve vířivce či sauně, ale zároveň k dokonalé relaxaci potřebujete trošku soukromí? U nás můžete mít obojí – vydejte se na pobyt pro dva s privátním wellness. Užijte si se svou polovičkou nezapomenutelné chvíle ve dvou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Při příjezdu nás hned pohltila skvělá domácká atmosféra, která je přítomná jak mezi personálem, tak v celém hotelu. Tady se snad ani nejde vztekat. Apartmán byl prostorný a čistý, po všech procedurách jsme na zdravotních matracích spali jako Budulínci. :). Prosklená terasa, kde se podávalo jídlo, nabízela krásný výhled na rybníky a okolní louky. Pokud sem zavítáte s dětmi, určitě doporučuji poptat možnost ubytování v Jesenických houbičkách. Kdo by nechtěl zkusit bydlet jako Šmoulinka nebo Taťka Šmoula?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


Co může být lepšího než wellness? No přece privátní wellness! Nemusíte čekat, až se uvolní místo ve vířivce či sauně, protože všechno bude jenom pro vás. Během odpočinku v klidu a soukromí nejlépe načerpáte nové síly.

Kam na pobyt pro dva s privátním wellness?

Pobyt s privátním wellness pro dva je dokonalým dárkem pro partnera! Pokud chcete dovolenou věnovat své polovičce jako dárek k narozeninám či Valentýnovi, doporučujeme vybírat přímo z romantických pobytů, kde si kromě nerušené relaxace užijete třeba večeři při svíčkách.

V rámci České republiky se největší oblibě mezi zamilovanými páry těší Praha. Vychutnejte si procházky romantickými uličkami a zákoutími i nekonečnou nabídku restaurací a služeb. Po nabitém dni stráveném v metropoli není lepší odměny, než je zasloužený odpočinek v soukromém wellness.

Máte s partnerem raději přírodu? Pak se vydejte do úchvatných jižních Čech. Kopcovitá krajina plná jezer, historických měst, hradů a zámků zaručuje nepřeberné množství atraktivních výletních cílů za každého počasí. A pak už je na řadě jen hýčkání ve vířivce a sauně.

Chcete se vypravit spíše za hranice? Pak zavítejte na Slovensko, kde na vás čekají nejen impozantní horské štíty a dechberoucí plesa, ale také nikým nerušený relax. Stačí si jen vybrat ten pravý pobyt pro vás.