Pobyty pro dva s privátním wellness

Milujete odpočinek ve vířivce či sauně, ale zároveň k dokonalé relaxaci potřebujete trošku soukromí? U nás můžete mít obojí – vydejte se na pobyt pro dva s privátním wellness. Užijte si se svou polovičkou nezapomenutelné chvíle ve dvou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Co může být lepšího než wellness? No přece privátní wellness! Nemusíte čekat, až se uvolní místo ve vířivce či sauně, protože všechno bude jenom pro vás. Během odpočinku v klidu a soukromí nejlépe načerpáte nové síly.

Kam na pobyt pro dva s privátním wellness?

Pobyt s privátním wellness pro dva je dokonalým dárkem pro partnera! Pokud chcete dovolenou věnovat své polovičce jako dárek k narozeninám či Valentýnovi, doporučujeme vybírat přímo z romantických pobytů, kde si kromě nerušené relaxace užijete třeba večeři při svíčkách.

V rámci České republiky se největší oblibě mezi zamilovanými páry těší Praha. Vychutnejte si procházky romantickými uličkami a zákoutími i nekonečnou nabídku restaurací a služeb. Po nabitém dni stráveném v metropoli není lepší odměny, než je zasloužený odpočinek v soukromém wellness.

Máte s partnerem raději přírodu? Pak se vydejte do úchvatných jižních Čech. Kopcovitá krajina plná jezer, historických měst, hradů a zámků zaručuje nepřeberné množství atraktivních výletních cílů za každého počasí. A pak už je na řadě jen hýčkání ve vířivce a sauně.

Chcete se vypravit spíše za hranice? Pak zavítejte na Slovensko, kde na vás čekají nejen impozantní horské štíty a dechberoucí plesa, ale také nikým nerušený relax. Stačí si jen vybrat ten pravý pobyt pro vás.