Romantické wellness pobyty

Překvapte svou drahou polovičku společnou dovolenou. Vyrazte si ve dvou na romantický wellness pobyt, objednejte se na masáže a těšte se na večeři při svíčkách. Kam za romantikou? Nechte se inspirovat našimi nabídkami.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Blíží se důležité výročí vaší lásky, svátek zamilovaných, anebo narozeniny vaší polovičky? Překvapte ji skutečně romantickým dárečkem a zarezervujte si společný wellness pobyt na místě, kde budete cítit lásku všude kolem vás. Užijte si společné uvolňující masáže a procedury, procházejte se po krásných městech nebo pohádkových hradech a večeřte při svíčkách. Uvidíte, že na romantickém pobytu posilníte vzájemnou náklonnost. S výběrem toho nejromantičtějšího pobytu vám rádi pomůžeme.

Kam zamířit na romantický pobyt ve dvou?

Abyste si se svou láskou pobyt co nejvíce užili, dopřejte si bezstarostné pohodlí, po kterém už dlouho toužíte. To vám zajistí pobyt v obklopení luxusu pro dva, kde můžete počítat jen se skutečně prvotřídními službami a nádherným prostředím. Wellness pobyt s all inclusive stravou vám zase ušetří starosti o stravu a nápoje - všechny budete mít na dosah ruky po celou dobu dovolené.

I když vás při slovu “romantika” napadnou jména světových metropolí, nemusíte za ní cestovat až tak daleko. Romantickou dovolenou si můžete dopřát i v Česku, kde si spousta návštěvníků pochvaluje procházky po tajuplných zákoutích hlavního města Prahy. Na Slovensku si užijete romantiku v malebné přírodě v podhůří Vysokých Tater, v Maďarsku zamilované páry navštěvují místní vyhlášené lázně a wellness centra. Anebo dáte přednost romantice pod štíty hor v Rakousku, návštěvě hradů v Polsku nebo poznávání historických památek v Itálii? Tak či onak, vy i vaše polovička si romantiku na wellness pobytu nadmíru užijete.