Romantické wellness pobyty

Překvapte svou drahou polovičku společnou dovolenou. Vyrazte si ve dvou na romantický wellness pobyt, objednejte se na masáže a těšte se na večeři při svíčkách. Kam za romantikou? Nechte se inspirovat našimi nabídkami.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hotelu Hévíz splnil naše očekávání. Pokoje i wellness jsou moderní a čisté. K snídani i k večeři byl velký výběr jídel. Pokud se vám ráno nechce vstávat, můžete si nechat snídani dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si také do Brix Bistra, to je gastronomický zážitek. Za návštěvu stojí i místní farmářské trhy. V okolí Hevízu doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko se zámkem Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Blíží se důležité výročí vaší lásky, svátek zamilovaných, anebo narozeniny vaší polovičky? Překvapte ji skutečně romantickým dárečkem a zarezervujte si společný wellness pobyt na místě, kde budete cítit lásku všude kolem vás. Užijte si společné uvolňující masáže a procedury, procházejte se po krásných městech nebo pohádkových hradech a večeřte při svíčkách. Uvidíte, že na romantickém pobytu posilníte vzájemnou náklonnost. S výběrem toho nejromantičtějšího pobytu vám rádi pomůžeme.

Kam zamířit na romantický pobyt ve dvou?

Abyste si se svou láskou pobyt co nejvíce užili, dopřejte si bezstarostné pohodlí, po kterém už dlouho toužíte. To vám zajistí pobyt v obklopení luxusu pro dva, kde můžete počítat jen se skutečně prvotřídními službami a nádherným prostředím. Wellness pobyt s all inclusive stravou vám zase ušetří starosti o stravu a nápoje - všechny budete mít na dosah ruky po celou dobu dovolené.

I když vás při slovu “romantika” napadnou jména světových metropolí, nemusíte za ní cestovat až tak daleko. Romantickou dovolenou si můžete dopřát i v Česku, kde si spousta návštěvníků pochvaluje procházky po tajuplných zákoutích hlavního města Prahy. Na Slovensku si užijete romantiku v malebné přírodě v podhůří Vysokých Tater, v Maďarsku zamilované páry navštěvují místní vyhlášené lázně a wellness centra. Anebo dáte přednost romantice pod štíty hor v Rakousku, návštěvě hradů v Polsku nebo poznávání historických památek v Itálii? Tak či onak, vy i vaše polovička si romantiku na wellness pobytu nadmíru užijete.