Romantické wellness pobyty

Překvapte svou drahou polovičku společnou dovolenou. Vyrazte si ve dvou na romantický wellness pobyt, objednejte se na masáže a těšte se na večeři při svíčkách. Kam za romantikou? Nechte se inspirovat našimi nabídkami.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Skvělý pobyt - prostředí hotelu i jeho okolí bylo moc příjemné. V nabídce bylo velké množství aktivit, spokojená jsem byla i s milým personálem a výborným pivem. Pobyt doporučuji a ráda se sem vrátím.”

Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Stáció je můj nejoblíbenější hotel z celé nabídky Travelkingu. Je to luxusní hotel s nádherným, obrovským wellness a protože v hotelu často spí piloti, jsou tu kvalitní postele a v pokojích je absolutní tma. Ve Stáciu se vždy úžasně vyspím. Cena je navíc vzhledem ke kvalitě velmi příznivá, takže je hotel dostupný pro každého. Rozhodně doporučuji.”

Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Blíží se důležité výročí vaší lásky, svátek zamilovaných, anebo narozeniny vaší polovičky? Překvapte ji skutečně romantickým dárečkem a zarezervujte si společný wellness pobyt na místě, kde budete cítit lásku všude kolem vás. Užijte si společné uvolňující masáže a procedury, procházejte se po krásných městech nebo pohádkových hradech a večeřte při svíčkách. Uvidíte, že na romantickém pobytu posilníte vzájemnou náklonnost. S výběrem toho nejromantičtějšího pobytu vám rádi pomůžeme.

Kam zamířit na romantický pobyt ve dvou?

Abyste si se svou láskou pobyt co nejvíce užili, dopřejte si bezstarostné pohodlí, po kterém už dlouho toužíte. To vám zajistí pobyt v obklopení luxusu pro dva, kde můžete počítat jen se skutečně prvotřídními službami a nádherným prostředím. Wellness pobyt s all inclusive stravou vám zase ušetří starosti o stravu a nápoje - všechny budete mít na dosah ruky po celou dobu dovolené.

I když vás při slovu “romantika” napadnou jména světových metropolí, nemusíte za ní cestovat až tak daleko. Romantickou dovolenou si můžete dopřát i v Česku, kde si spousta návštěvníků pochvaluje procházky po tajuplných zákoutích hlavního města Prahy. Na Slovensku si užijete romantiku v malebné přírodě v podhůří Vysokých Tater, v Maďarsku zamilované páry navštěvují místní vyhlášené lázně a wellness centra. Anebo dáte přednost romantice pod štíty hor v Rakousku, návštěvě hradů v Polsku nebo poznávání historických památek v Itálii? Tak či onak, vy i vaše polovička si romantiku na wellness pobytu nadmíru užijete.