Wellness pobyty pro dva v Praze

Naše hlavní město nabízí kromě mnoha historických památek i ta nejmodernější wellness centra. Práci zkušených masérů nebo lenošení v bublinkách si můžete užít i se svým partnerem v mnoha hotelech v Praze.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S ubytováním v Hotelu NH Collection Prague **** jsme byli velmi spokojeni. Hotel se nachází v klidné lokalitě nedaleko zastávek MHD, takže jsme se pohodlně dostali kamkoliv jsme potřebovali. Personál byl vždy milý, vstřícný a usměvavý. Pokoj byl dostatečně velký a nejvíce nás zaujala krásná koupelna se sprchovým koutem. Na snídani nechyběl velký výběr pečiva, cereálií, ovoce a zeleniny. My si nejvíce pochutnali na teplém bufetu, kde nechyběli párečky, míchaná vajíčka a opečená slanina. Raritou a pýchou tohoto hotelu je lanovka, kterou se do hotelu dostanete ze spodního partnerského hotelu. Hotel si od nás oprávněně zaslouží 1 a rádi se sem znovu vrátíme!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Olšanka nabízí snadnou dostupnost do centra Prahy i bohaté vyžití přímo v ubytování. Doporučuji především návštěvu Wine baru s možností romantické večeře a zaplavat si v ohromném plaveckém bazénu. Nadšenci wellness si skvěle odpočinou ve vířivce a saunách. Pokrmy i nápoje si tu můžete dopřát minimálně na 3 různých místech. Posezení poskytuje restaurace, vinný bar a kavárna. Moderně vybavené pokoje nabízí vše potřebné od pohodlné postele přes televizi až po set na přípravu kávy a čaje.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Do Prahy se jezdí především za kulturou, historickými památkami a zážitky. Věděli jste, že si tu však můžete užít i parádní wellness pobyt ve dvou plný odpočinku?

Pražské hotely lákající na wellness centrum

Při výběru vhodného ubytování v Praze je dobré mít předem promyšlené, zda hledáte hotel, který nabízí vlastní bazén, vířivku, saunu, anebo ideálně kombinaci všeho. Přiznejme si, že po celodenním chození po Praze přijde ponoření se do horkých bublinek vhod.

Co je ještě skvělé? Procedury! Většina hotelů s vlastním spa nabízí také různé procedury. Oblíbené jsou především thajské a relaxační masáže. Dobrou zprávou je, že balíček mnohdy obsahuje na masáže, zábaly a koupele lákavou slevu.