Wellness pobyty pro dva v Praze

Naše hlavní město nabízí kromě mnoha historických památek i ta nejmodernější wellness centra. Práci zkušených masérů nebo lenošení v bublinkách si můžete užít i se svým partnerem v mnoha hotelech v Praze.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel je ideální volbou pro návštěvu Prahy. Je moderní, komfortní a má vlastní kulinářskou restauraci. Prostředí přírodní rezervace je klidné a příjemné, jako by se hotel ani nenacházel v Praze. Zároveň je ale dobře dostupný autem a blízká zastávka metra umožňuje rychlé cestování do centra města za památkami. Osobně se mi nejvíce líbilo moderní fitness a wellness s teráskou, výhledem do zahrady a holistickým, svíčkami osvíceným interiérem.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Do Prahy se jezdí především za kulturou, historickými památkami a zážitky. Věděli jste, že si tu však můžete užít i parádní wellness pobyt ve dvou plný odpočinku?

Pražské hotely lákající na wellness centrum

Při výběru vhodného ubytování v Praze je dobré mít předem promyšlené, zda hledáte hotel, který nabízí vlastní bazén, vířivku, saunu, anebo ideálně kombinaci všeho. Přiznejme si, že po celodenním chození po Praze přijde ponoření se do horkých bublinek vhod.

Co je ještě skvělé? Procedury! Většina hotelů s vlastním spa nabízí také různé procedury. Oblíbené jsou především thajské a relaxační masáže. Dobrou zprávou je, že balíček mnohdy obsahuje na masáže, zábaly a koupele lákavou slevu.