Dovolená 2024

Zajistěte si svou dovolenou na rok 2024. Máme pro vás desítky a desítky tipů, ze kterých si stačí jen vybrat. Hory, wellness pobyty, lázně i metropole. Tak kam to bude?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Jste typ cestovatele, který raději vyrazí jednou či max. dvakrát za rok na dlouhou dovolenou, anebo opak – tedy člověk, který si raději užije více kratších dovolených a víkendových výletů? Ať už to máte jakkoliv, na Travelkingu si najde to své každý typ cestovatele.

Kam na delší dovolenou v roce 2024?

Chorvatsko je úžasná sázka na jistotu. Má jedno z nejkrásnějších pobřeží ve Středomoří s čistými plážemi, azurovým mořem a malebnými skalnatými zátokami, je bohaté na kulturní dědictví z různých historických období a je také domovem několika národních parků s úchvatnou přírodou. Například Plitvická jezera, která jsou zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Že je Chorvatsko už ohrané? Vyjeďte tedy třeba do Slovinska. Kombinace krásných měst, jezer, hor a moře vám poskytne neskutečně rozmanitou dovolenou.

Jestliže chcete kratší dovolenou a milujete poznávat města, zkuste třeba Polsko. Krakov, Vratislav nebo třeba Gdaňsk a městečka okolo pobřeží Baltského moře vás uchvátí svými malebnými uličkami, krásnými výhledy a exkluzivními službami.