Dovolená na 4 a více dní

Také zastáváte názor, že když už si máte odpočinout, tak pořádně? V tom případě vám jistě udělají radost pobyty, kde můžete relaxovat a poznávat krásy okolí minimálně po 4 dny, ale třeba i po celý týden.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokud plánujete dovolenou na čtyři nebo více dní, máte skvělou příležitost prozkoumat nová místa, zažít dobrodružství a opravdu zrelaxovat. Tato delší doba vám umožní navštívit různá zákoutí destinace, a přitom si oddechnout a prožít pestrou škálu zážitků.

Pořádná dovolená se vším všudy na 4 dny

Počáteční dny můžete věnovat objevování města nebo cíle vaší dovolené. Procházejte se v ulicích, navštivte zajímavá místa a muzea, ochutnejte místní gastronomii v různých restauracích a prozkoumejte atmosféru daného místa. Věnujte se také místní kultuře a tradicím – například navštivte tradiční trhy nebo se připojte k nějakému místnímu festivalu.

Pokud je vaše dovolená spojena s přírodou, můžete se procházet po turistických stezkách, objevovat krásné výhledy, vydat se na horskou túru nebo si užít cyklistiku či lyžování. V létě můžete využít možnost kempování, pokud máte rádi outdoorové aktivity, a stravte několik nocí pod širým nebem.

Další dny můžete věnovat relaxaci a odpočinku. Vyberte si plážovou destinaci a užijte si slunce, moře a písek. Relaxujte na pláži, plavte se ve vlnách, zkoušejte vodní sporty nebo prostě odpočívejte a čtěte si knihu. Mnoho plážových destinací nabízí také wellness procedury nebo masáže, které vám pomohou ještě více se uvolnit a nabrat energii.

Při plánování dovolené na čtyři a více dní pro celou rodinu je důležité mít na paměti zájmy celé rodiny. Pokud cestujete s dětmi, vybírejte hotely, které jsou na to uzpůsobené a mají například dětský koutek, anebo zjistěte, jestli není v okolí aquapark či jiná atrakce.

Pokud na 4denní dovolenou čas nemáte, koukněte na naši nabídku víkendových pobytů nebo dokonce dvoudenních pobytů.