Dovolená v Zamárdi na břehu Balatonu

Jezeru Balaton se často přezdívá “Maďarské moře” a není divu! Na jeho březích vás opravdu čekají vodní radovánky podobné těm, které zažijete v jižních letoviscích. Písečné pláže, vodní atrakce i skvělé ubytování – to vše vás čeká při pobytu v Zamárdi, oblíbeném balatonském středisku.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Není nad letní odpočinek u vody. Vydejte se za vodními radovánkami k maďarskému Balatonu a odpočívejte v oblasti plné zážitkových atrakcí. Na břehu Balatonu najdete několik oblíbených letovisek, mezi jižní oblíbence patří Zamárdi, které se nachází hned vedle populárního přístavu Siófok.

Vodní radovánky pro malé i velké zažijete při pobytu v Zamárdi

Na co se při pobytu v Zamárdi můžete těšit? Největším lákadlem je bezpochyby koupání v jezeře Balaton. Mělká sluncem prohřátá voda, písečné podloží a mnoho atrakcí na břehu činí z jižního pobřeží oblíbenou destinaci pro rodiny s dětmi. V okolí vodní hladiny se nachází celá řada komfortních hotelů i gastronomických podniků, které vám nabídnou maďarské speciality i rychlé občerstvení.

Pokud si budete chtít od koupání na chvíli odpočinout, vydejte se třeba na prohlídku sousedního přístavu Siófok, ve kterém najdete vodárenskou věž s kavárnou a krásným výhledem na jezero.

Přímo v Zamárdi si také pokocháte pěkným panoramatem, a to z roztomilé vyhlídky Kőhegyi Kilátó. Děti se zase báječně vyřádí v Zamárdi Adventure Parku, který na ploše 35 tisíc m² nabízí lanový park s 200 překážkami, skluzavky a malou železnici.