Dovolená v Siófoku

Jaká je dovolená u Maďarského moře? Jedním slovem báječná! Kdo by si neužil relax u mělkého jezera s teplou vodou, písečnými plážemi a spoustou atrakcí na břehu? Vyberte si pobyt v Siofóku u Balatonu, sbalte plavky a dobrou náladu a vydejte se s rodinou za zážitky.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Populární letovisko Siofók leží na břehu Balatonu a láká návštěvníky na příjemné chvilky u vody. Jižní část Maďarského moře je oblíbenou destinací rodin s dětmi, a to kvůli pozvolnému a mělkému vstupu do vody a písečným plážím. Přes 17 kilometrů dlouhé pobřeží je rájem letních radovánek a vstupenkou k bezstarostné dovolené.

Dovolená na břehu Balatonu se vší parádou

U maďarského Balatonu vás čeká báječná dovolená u vody. Odpočinete si na dvou slavných plážích - Stříbrný břeh a Zlatý břeh, u kterého se projdete i po krásné promenádě s bary, restauracemi a butiky. Obě pláže mají skvělé zázemí, díky kterému vám při koupání nebude nic scházet. Útočiště naleznete v živém letovisku Siofók, kde na vás mimo ubytování čekají i památky a skvělé podniky.

Nejznámější stavbou ve městě je 42metrová vodárenská věž, která se tyčí v centru města, zhruba 400 metrů od jezera. Věži dodává na atraktivitě rovněž kavárna, ze které se vám naskytne skvělý výhled na město spolu s vodní hladinou. Navíc vás nahoru vyveze výtah, a tak se v letním parnu nemusíte trápit s výšlapem do schodů. Další atrakcí, která vás přiblíží k obloze, je obří ruské kolo u Zlatého břehu.

A to není všechno! Ulice střediska zdobí několik soch a také se zde nachází Millennium Park, jehož střed zdobí fontána. Park je dobře udržovaný, je tak skvělým místem pro oddych nebo i pro uspořádání pikniku. Uprostřed parku stojí romantický Hudební pavilon věnovaný slavnému operetnímu skladateli, Emmerichu Kálmánovi. Zajímavostí je, že se v tomto altánku můžete připojit k wifi a přehrát si nejrůznější skladby.

Náš tip: Abyste si vaši dovolenou užili na maximum, omrkněte i naše nabídky, které jsme připravili speciálně pro páry i rodiny s dětmi. Abychom vám zaručili opravdu parádní dovolenou, pobyty osobně ověřujeme – prohlédněte si námi ověřené pobyty.