Wellness pobyty v Trenčianských Teplicích

Vypravte se na Slovensko za léčbou, odpočinkem i kulturou. To vše vám nabídnou Trenčianské Teplice. Oddejte se tu relaxu v proslulých termálních lázních, které již desítky let pomáhají návštěvníkům s jejich zdravotními problémy. Wellness pobyt v Trenčianských lázních pro vás bude příjemným rozptýlením od všedních starostí. Tak hurá do výběru vaší dovolené snů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Most Slávy *** jsme si užili na maximum. Díky bohaté polopenzi jsme nemuseli řešit stravu, wellness centrum s bazénem a saunou nám umožnilo na chvíli vydechnout a příjemný pokoj s útulnou atmosférou nám poskytl zázemí pro objevování dalšího kousku světa. Jako milovníky přírody nás potěšilo, že se hned za hotelem tyčí Strážovské vrchy, které jsou plné turistických tras a lákají na procházky s krásnými výhledy do údolí. Navíc jsme to měli blízko i do města Trenčín, kde nás oslovil mohutný středověký hrad. Pobytu zkrátka nic nechybělo. Přijďte si i vy užít relax ve stylu filmových hvězd! ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Trenčianské Teplice jsou místem jako stvořeným k ničím nerušenému relaxu. Oddejte se tu odpočinku ať už v samotných termálních lázních, v lesoparku nebo během bohatého kulturního programu. **Wellness pobyt v Trenčianských Teplicích*** vykouzlí úsměv na tváří rodinám s dětmi, sportovcům i seniorům.

Lázně Trenčianské Teplice – parádní wellness obklopené výlety

Vybíráte lázeňský pobyt a nevíte, zda jsou Trenčianské Teplice tou správnou volbou? Rozhodně jsou. Místní léčivá voda vám pomůže s problémy s pohybovým aparátem nebo s kožními a gynekologickými obtížemi. Dopřávat svému tělu i mysli vzpruhu můžete v jednom z šesti termálních bazénů nebo ve venkovním bazéně Grand. Okouzlí vás také lázně Hammam postavené v orientálním stylu.

Wellness pobyt v Trenčianských Teplicích zahrnuje i spoustu výhod, díky kterým bude vaše lázeňská dovolená opravdu dokonalá. Využijte například možnosti strávit soukromé chvilky ve vířivce nebo si dopřát oddych v sauně. Energii doplníte i dobrým jídlem, vybírejte si proto pobyty s polopenzí nebo plnou penzí a vychutnejte si nešizenou slovenskou gastronomii.

A kam se v okolí Trenčianských Teplic vydat na výlet? Vyrazte třeba za kulturou ke klášteru Velká Skalka nebo klášternímu kostelu Notre Dame. Navštívit můžete rovněž Katův dům nebo Galerii M.A. Bazovského. Nezapomeňte si naplánovat výlet do nedalekého Trenčína, kde objevíte městské opevnění nebo městskou věž. Za přírodou zase zamiřte na naučnou stezku Jeleň – Baračka nebo do přírodní rezervace Omšenská Baba.