Víkendové pobyty v Beskydech

Beskydy lákají návštěvníky ze všech koutů Česka na krásnou přírodu i rozmanitost zážitků. Nádhernou krajinu posetou unikátními stavbami lidové architektury si jednoduše zamiluje každý. Vydejte se na víkend do Beskyd a poznejte tento rázovitý kraj i vy!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Pohoří Beskyd se vyznačuje členitostí a pestrostí. Jejich krásy můžete objevovat po mnoha kilometrech značených výletních tras. Odměnou za turistické výkony vám pak budou nádherné panoramatické výhledy. V krajině s horskými hřbety a hlubokými údolími najdete malebné roubenky a další poklady lidové architektury včetně ikonických staveb od slavného architekta Dušana Jurkoviče. Zajímavé informace o Beskydech se dozvíte na mnoha naučných stezkách a také v unikátním Valašském muzeum v přírodě. Tento jedinečný skanzen v Rožnově přináší živý odkaz půvabné minulosti na Valašsku.

Kam na víkendový pobyt v Beskydech?

Hřebeny beskydských hor, jako jsou například Radhošť, Vřesovické vrchy nebo Velký Javorník, jsou ideální pro lehčí až středně náročnou turistiku. Snadno se ovšem stane, že v okouzlující krajině poseté roubenkami strávíte celý den a nachozené kilometry večer pořádné ucítíte. Skvělou volbou jsou tak hotely s wellness, kde si po návratu z celodenního pochodování užijete zasloužený odpočinek. V kombinaci s čistým beskydským vzduchem budou účinky relaxace opravdu mimořádné.

Beskydy jsou ideální místem také pro romantický pobyt. Vychutnejte si s vaším partnerem příjemné chvíle a čas, který budete mít jen sami pro sebe. Pokud si během dovolené chcete dopřát skutečně výjimečný zážitek, doporučujeme pobyty s privátním wellness, kde na vás čeká relaxace v klidu a soukromí.

Patříte mezi milovníky zimních sportů, a tak se už těšíte na zasněžené beskydské svahy? Pak pro vás bude ideální volbou hotel blízko sjezdovky. Čas ušetřený na dopravě do ski areálu můžete využít tím nejlepším možným způsobem – dováděním na sjezdovce.