Víkendové pobyty v Beskydech

Beskydy lákají návštěvníky ze všech koutů Česka na krásnou přírodu i rozmanitost zážitků. Nádhernou krajinu posetou unikátními stavbami lidové architektury si jednoduše zamiluje každý. Vydejte se na víkend do Beskyd a poznejte tento rázovitý kraj i vy!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je prostě super. Za jasného počasí vidíte vrcholky Tater a je to kousek na lanovku na Štrbské Pleso. Po cestě domů jsme navštívili Liptovskou Maru a okolí, což jsme si moc užili. Personál hotelu je velmi ochotný! Pan provozní nás uvítal s tím, že si máme dát kávičku a on nám povypráví kam se vydat na výlety. Vyspali jsme se pohodlně a v klidu. Strava byla v pořádku. Rozhodně doporučuji zajet sem na více dní, protože jsme toho za víkend spoustu nestihli navštívit. Pobyt jsme si užili na maximum a vřele jej doporučujeme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Pohoří Beskyd se vyznačuje členitostí a pestrostí. Jejich krásy můžete objevovat po mnoha kilometrech značených výletních tras. Odměnou za turistické výkony vám pak budou nádherné panoramatické výhledy. V krajině s horskými hřbety a hlubokými údolími najdete malebné roubenky a další poklady lidové architektury včetně ikonických staveb od slavného architekta Dušana Jurkoviče. Zajímavé informace o Beskydech se dozvíte na mnoha naučných stezkách a také v unikátním Valašském muzeum v přírodě. Tento jedinečný skanzen v Rožnově přináší živý odkaz půvabné minulosti na Valašsku.

Kam na víkendový pobyt v Beskydech?

Hřebeny beskydských hor, jako jsou například Radhošť, Vřesovické vrchy nebo Velký Javorník, jsou ideální pro lehčí až středně náročnou turistiku. Snadno se ovšem stane, že v okouzlující krajině poseté roubenkami strávíte celý den a nachozené kilometry večer pořádné ucítíte. Skvělou volbou jsou tak hotely s wellness, kde si po návratu z celodenního pochodování užijete zasloužený odpočinek. V kombinaci s čistým beskydským vzduchem budou účinky relaxace opravdu mimořádné.

Beskydy jsou ideální místem také pro romantický pobyt. Vychutnejte si s vaším partnerem příjemné chvíle a čas, který budete mít jen sami pro sebe. Pokud si během dovolené chcete dopřát skutečně výjimečný zážitek, doporučujeme pobyty s privátním wellness, kde na vás čeká relaxace v klidu a soukromí.

Patříte mezi milovníky zimních sportů, a tak se už těšíte na zasněžené beskydské svahy? Pak pro vás bude ideální volbou hotel blízko sjezdovky. Čas ušetřený na dopravě do ski areálu můžete využít tím nejlepším možným způsobem – dováděním na sjezdovce.