Víkendové pobyty v Beskydech

Beskydy lákají návštěvníky ze všech koutů Česka krásnou přírodou i rozmanitost zážitků. Nádhernou krajinu posetou unikátními stavbami lidové architektury si jednoduše zamiluje každý. Vydejte se na víkend do Beskyd a poznejte tento rázovitý kraj i vy!

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko Česko)


Pohoří Beskyd se vyznačuje členitostí a pestrostí. Jejich krásy můžete objevovat po mnoha kilometrech značených výletních tras. Odměnou za turistické výkony vám pak budou nádherné panoramatické výhled. V krajině s horskými hřbety a hlubokými údolími najdete malebné roubenky a četné architektonické skvosty od slavného architekta Dušana Jurkoviče. Zajímavé informace o Beskydech se dozvíte na mnoha naučných stezkách a také v unikátním Valašském muzeum v přírodě. Tento skanzen v Rožnově přináší živý odkaz půvabné minulosti na Valašsku.

Kam na víkendový pobyt v Beskydech?

Hřebeny beskydských hor, jako jsou například Radhošť, Vřesovické vrchy nebo Velký Javorník jsou ideální pro lehčí až středně náročnou turistiku. Snadno se ovšem stane, že v okouzlující krajině poseté roubenkami strávíte celý den a nachozené kilometry večer pořádné ucítíte. Skvělou volbou jsou tak hotely s wellness, které po návratu z celodenního pochodování zajisté oceníte. V kombinaci s čistým beskydským vzduchem budou účinky relaxace blahodárné.

Beskydy jsou ideální místem také pro romantický pobyt. Vychutnejte si s vaším partnerem příjemné chvíle a čas, který budete mít jen sami pro sebe. Pokud během dovolené chcete dopřát skutečně výjimečný zážitek, doporučujeme pobyty s privátním wellness, kde na vás čeká relaxace v klidu a soukromí.

Patříte mezi milovníky vodních sportů a do Beskyd a už se těšíte na zasněžené beskydské svahy? Pak pro vás bude ideální volbou hotel blízko sjezdovky. Čas ušetřený na dopravě do ski areálu můžete využít tím nejlepším možným způsobem – na sjezdovce.