Wellness pobyty v Beskydech

Na horách nemusíte jen chodit na túry. Dopřejte si relax v bazénu nebo ve vířivce s výhledem na hřebeny Beskyd. Wellness pobyty na horách jsou stále oblíbenější, jistě si je užijete i vy.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko Česko)


Dovolená v Beskydech nemusí být jen o chození na túry či užívání si sněhové nadílky na lyžích nebo snowboardu. V Beskydech najdete také parádní wellness hotely, ve kterých si užijete pobyt plný odpočinku.

Do Beskyd za wellness

Ať už toužíte po dovolení v penzionu, anebo velkém hotelu, z naší nabídky ubytování s vlastním wellness centrem si jistě vyberete. Je jen na vás, zda upřednostníte wellness centrum s vířivkou a saunou, které patří mezi základ, anebo zda budete chtít využít také bazén. V létě přijde vhod ten venkovní, celoročně je však skvělé mít přístup do vnitřního bazénu pro případ, že by bylo nepříznivé počasí.

Ke správnému wellness pobytu patří také procedury. Nejčastěji nabízeným hýčkáním jsou různé druhy masáží, ale mnohdy si můžete vybrat i z dalších procedur - zábalů, koupelí, ...