Wellness pobyty v Beskydech

Na horách nemusíte jen chodit na túry. Dopřejte si relax v bazénu nebo ve vířivce s výhledem na hřebeny Beskyd. Wellness pobyty na horách jsou stále oblíbenější, jistě si je užijete i vy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora


Dovolená v Beskydech nemusí být jen o chození na túry či užívání si sněhové nadílky na lyžích nebo snowboardu. V Beskydech najdete také parádní wellness hotely, ve kterých si užijete pobyt plný odpočinku.

Do Beskyd za wellness

Ať už toužíte po dovolení v penzionu, anebo velkém hotelu, z naší nabídky ubytování s vlastním wellness centrem si jistě vyberete. Je jen na vás, zda upřednostníte wellness centrum s vířivkou a saunou, které patří mezi základ, anebo zda budete chtít využít také bazén. V létě přijde vhod ten venkovní, celoročně je však skvělé mít přístup do vnitřního bazénu pro případ, že by bylo nepříznivé počasí.

Ke správnému wellness pobytu patří také procedury. Nejčastěji nabízeným hýčkáním jsou různé druhy masáží, ale mnohdy si můžete vybrat i z dalších procedur - zábalů, koupelí, ...