Wellness pobyty v Beskydech

Na horách nemusíte jen chodit na túry. Dopřejte si relax v bazénu nebo ve vířivce s výhledem na hřebeny Beskyd. Wellness pobyty na horách jsou stále oblíbenější, jistě si je užijete i vy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Dovolená v Beskydech nemusí být jen o chození na túry či užívání si sněhové nadílky na lyžích nebo snowboardu. V Beskydech najdete také parádní wellness hotely, ve kterých si užijete pobyt plný odpočinku.

Do Beskyd za wellness

Ať už toužíte po dovolení v penzionu, anebo velkém hotelu, z naší nabídky ubytování s vlastním wellness centrem si jistě vyberete. Je jen na vás, zda upřednostníte wellness centrum s vířivkou a saunou, které patří mezi základ, anebo zda budete chtít využít také bazén. V létě přijde vhod ten venkovní, celoročně je však skvělé mít přístup do vnitřního bazénu pro případ, že by bylo nepříznivé počasí.

Ke správnému wellness pobytu patří také procedury. Nejčastěji nabízeným hýčkáním jsou různé druhy masáží, ale mnohdy si můžete vybrat i z dalších procedur - zábalů, koupelí, ...