Romantické pobyty na jižní Moravě

Prožijte spolu se svojí drahou polovičkou nezapomenutelné chvíle plné lásky a vína. Vydejte se na romantický pobyt na jižní Moravu. Společné chvíle budete trávit nejen procházkami za krásami místních zámků a historických městeček, ale například také odpočinkem ve wellness či ochutnáváním těch nejlepších odrůd místního vína.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Procházky ruku v ruce po krásně udržovaných zahradách, prohlídky zámků, kde kdysi žily skutečné princezny, večeře při svíčkách či odpočinek ve vířivce jen ve dvou… a jak si romantiku představujete vy? Pokud jsme vaše představy o romantice vystihli správně, je načase zarezervovat si pobyt ve dvou na jižní Moravě. Vše zmíněné a k tomu ještě něco navíc tu totiž určitě najdete.

Ochutnejte romantiku mezi vinicemi

Jižní Morava mnohým svou krásou připomíná sluncem zalité Toskánsko. Stejně jako v Itálii, i zde můžete nalézt úrodné vinice, z jejichž plodů se stáčí víno nejvyšší kvality, romantická zákoutí, zámky opředené tajemstvími a hlavně malé rodinné penziony i hotely. Není divu, že sem každoročně míří mnoho párů, aby si společně užívali všeho, co jižní Morava nabízí. Pokud přemýšlíte nad ideálním dárkem ke svátku nebo výročí pro vaši lásku, který navíc potěší vás oba, anebo jen hledáte příjemné místo na trávení dovolené v páru, jižní Morava je k tomu jako stvořená. Pobyt si můžete zpestřit odpočinkem ve vířivce či sauně - stačí si vybrat ubytování s vlastním wellness centrem a ničím nerušený relax může začít.

Dny strávené procházkami po historických uličkách Mikulova, poznáváním všech krás Lednicko-valtického areálu zapsaného na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO nebo turistikou v Moravském krasu můžete zakončit posezením v jednom z mnoha zdejších vinařských sklepů. Anebo si rovnou vyberte vinařský pobyt a můžete se těšit třeba na řízenou degustaci s občerstvením nebo na láhev vína jako dárek.