Vinařské pobyty

Procházky vinicemi, řízená degustace nebo jen popíjení vína u večeře? Tuto představu si můžete splnit na našich vinařských pobytech. Navštivte útulné penziony ve vinařské oblasti i soukromá vinařství, kde vám k vínu naservírují i vydatné pochutiny.

Načítám nabídky...
Věděli jste, že...

Hotel Šipka stojí přímo na náměstí ve Štramberku už přes 100 let. V listopadu 2019 ho převzali velice milí mladí lidé. A i když věděli, že to nebude snadné - hotel a restaurace měli z dob bývalých majitelů nehezké recenze, rozhodli se hotel zachránit. Bohužel rok 2020 majitelům moc nepřál. I tak neztratili naději, těší se krásným recenzím a oblibě hostů. Tip: Paní majitelka pro hosty připravuje domácí francouzské palačinky, určitě je vyzkoušejte.Když se řekne víno, většině z nás se hned vybaví jižní Morava. A není divu. Právě na jižní Moravě najdeme nejvíce vinic, vinařů a vinných sklípků v Česku. Ale za dovolenou plnou pohody a vína se můžete vydat i do dalších lokalit, co třeba na Slovácko.

Pobyty pro všechny milovníky vína

Vinařský pobyt potěší každého fanouška vinné révy v tekuté podobě. Kromě ubytování ve vinařské oblasti se totiž můžete těšit třeba na degustaci vín s výkladem a občerstvením v podobě studeného rautu s pečivem, sýry a uzeninami, anebo rovnou na neomezenou konzumaci vybraných druhů vín či burčáku (dle sezony) během jednoho či více večerů. Mnohdy v balíčku najdete i další výhody jako je dárek v podobě láhve vína, anebo možnost prohlídky vinic či vinných sklípků.