Vinařské pobyty

Procházky vinicemi, řízená degustace nebo jen popíjení vína u večeře? Tuto představu si můžete splnit na našich vinařských pobytech. Navštivte útulné penziony ve vinařské oblasti i soukromá vinařství, kde vám k vínu naservírují i vydatné pochutiny.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Víkend ve Znojmě jsme si opravdu užily. Zařízení hotelu i pokoje je starší, ale na dvoudenní pobyt to stačilo. Z pokoje jsme měly krásný výhled na divadlo a přilehlý park. Z polopenze musíme pochválit především večeře, kde jsme si mohly hlavní jídlo vybrat ze tří variant. Já mohu doporučit například vepřový řízek, který byl opravdu velký, a velmi jsem si na něm pochutnala. Ve Znojmě určitě doporučuji návštěvu podzemí a historického centra. My jsme vyrazily i do přírody, na Vyhlídku Králův stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Když se řekne víno, většině z nás se hned vybaví jižní Morava. A není divu. Právě na jižní Moravě najdeme nejvíce vinic, vinařů a vinných sklípků v Česku. Ale za dovolenou plnou pohody a vína se můžete vydat i do dalších lokalit, co třeba na Slovácko.

Pobyty pro všechny milovníky vína

Vinařský pobyt potěší každého fanouška vinné révy v tekuté podobě. Kromě ubytování ve vinařské oblasti se totiž můžete těšit třeba na degustaci vín s výkladem a občerstvením v podobě studeného rautu s pečivem, sýry a uzeninami, anebo rovnou na neomezenou konzumaci vybraných druhů vín či burčáku (dle sezony) během jednoho či více večerů. Mnohdy v balíčku najdete i další výhody jako je dárek v podobě láhve vína, anebo možnost prohlídky vinic či vinných sklípků.