Pobyty ve Velkém Mederu s polopenzí

Chcete si na dovolené užít odpočinek v léčivé termální vodě i krásnou přírodu? Pak se vydejte na pobyt ve Velkém Mederu a objevte nejznámější lázně na jihu Slovenska. O dostatek energie na turistiku i odpočinek se postará lahodná polopenze v hotelu.

Načítám nabídky...


Lázně Velký Meder na jihu Slovenska jsou skvělou volbou pro seniory, rodiny s dětmi i zamilované páry. Na všechny zde čeká příjemná atmosféra, zábava a odpočinek na termálním koupališti i atraktivní výletní cíle v okolí. Na dovolené plné lázeňské relaxace a skvělých zážitků nesmí samozřejmě chybět vynikající strava, a tak doporučujeme vybrat některý z pobytů ve Velkém Mederu s polopenzí. Se snídaněmi a večeřemi si nebudete muset lámat hlavu a celý den tak vždy budete mít jen na sbírání nezapomenutelných zážitků.

Velký Meder – termální ráj na jihu Slovenska

Největším lákadlem Velkého Mederu je jednoznačně termální koupaliště s aquaparkem Thermal Corvinus. Bazény jsou zde napuštěny vodou z nejteplejšího termálního pramene na Slovensku. Díky svému unikátnímu složení má tato minerální voda příznivé účinky na pohybové ústrojí, páteř i svalstvo. Senioři a milovníci odpočinku si užijí nerušený relax v termální vodě nebo v saunovém světě. Rodiny s dětmi se zase vyřádí na tobogánech nebo během programu s animátory.

Relax si ovšem můžete vychutnat i přímo v hotelu nebo v penzionu. Stačí si zarezervovat pobyt se vstupem do wellness. Vířivka, bazén anebo sauna pak budou k dispozici přímo ve vašem hotelu.