Dovolená na Slovensku se psem

Chcete se vydat na dovolenou na Slovensko, ale nechcete nechat vašeho čtyřnohého miláčka doma? Nevadí, vybíráme pro vás takové hotely, které umožňují i pobyty se psem či kočkou za menší příplatek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Trio *** splnil vše, co pro návštěvu Slovenského ráje potřebujete. Tedy pohodlné přespání se sprchou, snídaní, večeří a po náročném dni i možnost relaxování v dostatečně velké vířivce a v bazénu. Zaměstnanci hotelu se k nám chovali velmi hezky a byli příjemní. Co určitě doporučuji, je výlet do rokliny Suchá Belá, návštěva Lúčanského vodopádu, Spišský hrad, pokud máte rádi zříceniny, a Tomašovský výhled. Vše se dá stihnout během 3 dnů, ale abyste si zdejší okolí opravdu užili, budou vám ještě tak 3-4 dny chybět. Tady je opravdu co dělat a už teď plánujeme, jak sem zavítáme příští rok.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Nehledejte na poslední chvíli hlídání nebo psí hotel pro vašeho čtyřnohého miláčka a vezměte ho na pobyt s sebou. Uvidíte, že výlet na krásná místa na Slovensku plné turistických stezek, zajímavých parků a přírodních koupališť ocení stejně jako vy.

Jak si vybrat nejlepší pobyt na Slovensku se psem?

Pokud máte doma pejska, který má ze všeho nejraději pohyb a dovádění v přírodě, udělejte mu radost a vyrazte na pobyt do hor. Ty slovenské, jako jsou například Belianske Tatry nebo Malá Fatra blízko Oravy jsou prošpikované turistickými cestami vedoucími přes lesy a louky s měkkou půdou ideální pro jemné tlapky. Dovedou vás na vyhlídky i vysoké hory, odkud si užijete fantastické panoramatické výhledy na okolní krajinu.

Patří váš zvířecí nejlepší přítel spíše k “pohodářům”, které několikahodinová túra nenadchne? V tom případě si dopřejte dny plné oddychu a nicnedělání spolu s ním a vyrazte na lázeňský pobyt nebo wellness pobyt. Mnohé hotely v Piešťanech i na jižním Slovensku vítají psí návštěvníky s otevřenou náručí a potřebami pro pejsky na pokoji. I když si blahodárné procedury a relax ve wellness centru váš pejsek neužije, procházky lázeňskými parky a městem i posezení na terasách restaurací už bude patřit vám oběma.