Dovolená na Slovensku se psem

Chcete se vydat na dovolenou na Slovensko, ale nechcete nechat vašeho čtyřnohého miláčka doma? Nevadí, vybíráme pro vás takové hotely, které umožňují i pobyty se psem či kočkou za menší příplatek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Quatro je naším partnerem v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojených zákazníků. I já sám jsem tam byl už několikrát. Quatro je pro mě jistota - vždy čisté, cenově dostupné ubytování s milým personálem. A díky tomu, že jde o více penzionů, vždycky najdete nějaké volné termíny.”

Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Hotel je doslova v centru, vyjdete z něj rovnou na hlavní ulici Spišské Nové Vsi, takže je perfektním výchozím bodem pro výlety především do Slovenského ráje, ale i do Vysokých Tater. Hotelový personál je vstřícný, příjemný a profesionální, pokoje jsou útulné a čisté a na snídaních jsme se vždycky dobře najedli.”

Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Nehledejte na poslední chvíli hlídání nebo psí hotel pro vašeho čtyřnohého miláčka a vezměte ho na pobyt s sebou. Uvidíte, že výlet na krásná místa na Slovensku plné turistických stezek, zajímavých parků a přírodních koupališť ocení stejně jako vy.

Jak si vybrat nejlepší pobyt na Slovensku se psem?

Pokud máte doma pejska, který má ze všeho nejraději pohyb a dovádění v přírodě, udělejte mu radost a vyrazte na pobyt do hor. Ty slovenské, jako jsou například Belianske Tatry nebo Malá Fatra blízko Oravy jsou prošpikované turistickými cestami vedoucími přes lesy a louky s měkkou půdou ideální pro jemné tlapky. Dovedou vás na vyhlídky i vysoké hory, odkud si užijete fantastické panoramatické výhledy na okolní krajinu.

Patří váš zvířecí nejlepší přítel spíše k “pohodářům”, které několikahodinová túra nenadchne? V tom případě si dopřejte dny plné oddychu a nicnedělání spolu s ním a vyrazte na lázeňský pobyt nebo wellness pobyt. Mnohé hotely v Piešťanech i na jižním Slovensku vítají psí návštěvníky s otevřenou náručí a potřebami pro pejsky na pokoji. I když si blahodárné procedury a relax ve wellness centru váš pejsek neužije, procházky lázeňskými parky a městem i posezení na terasách restaurací už bude patřit vám oběma.