Wellness pobyty v Harkánech

Klid, sluníčko a pohoda. Jih Maďarska slibuje výjimečnou dovolenou s nádechem exotiky. Vypravte se objevit město Harkány, kde najdete termální lázně a vše, co k tomu patří. Procházky lázeňským parkem, koupaliště se skluzavkami a léčivé minerální prameny – wellness pobyt v Harkánech předčí vaše očekávání.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Užijte si příjemné momenty se svými blízkými v prosluněných lázních Harkány s více než 200letou tradicí. Vykoupete se tu v léčivé vodě, která obsahuje vzácný plyn karbonylsulfid. Místní prameny jsou naprosto unikátní, protože nikde jinde na světě takové minerální složení nenajdete. Termály vám uleví od obtíží spojených s pohybovým ústrojím nebo od gynekologických, kožních a revmatických problémů.

Co očekávat od wellness pobytu v Harkánech?

Relaxovat na wellness pobytu v Harkánech však můžete i tehdy, když vás žádné bolesti netrápí a toužíte jen po oddychu. Město Harkány se svými lázněmi je pro tento účel ideální. Čiší tu klid a pohoda, a tak vězte, že starosti a stres necháte za branami města. A na co se přesně do lázní Harkány těšit?

Najdete tu relaxační i zážitkové termální bazény nebo vodní ráj Harka s masážními tryskami a třemi tobogány. Pro děti je připraven krytý vodní svět s vodopádem a jeskyní nebo letní koupaliště, které přináší spoustu zábavy pro malé i velké. Dospělým zase přijde vhod saunový svět, vířivky nebo masáže.

A kam vyrazit z Harkán na výlet? Nedaleko se nachází třeba historické město Pécs s živou kulturou a spoustou památek. Také v samotných Harkánech objevíte několik krásných kostelů, katedrál anebo se projdete po kolonádě. Překvapí vás také štíhlé minarety z dob turecké nadvlády ve městě. Z přírodních destinací se můžete vydat třeba do národního parku Hortobágy ze seznamu UNESCO.