Víkendové pobyty pro ženy

Je čas na pořádnou dámskou jízdu! Nechte všechny své každodenní povinnosti doma a vydejte se s kamarádkou či maminkou na víkendový pobyt pro ženy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Nejvyšší čas na dámskou jízdu!

Od pondělí do pátku nevíte, kam dřív skočit, a tak cítíte, že by to chtělo trošku odpočinku? Nechte všechny povinnosti všedních dnů doma spolu s partnerem a dětmi. Vezměte maminku, kamarádku či kolegyni na víkendový pobyt pro ženy. Čeká na vás zasloužený odpočinek, skvělé jídlo a především možnost věnovat se jen samy sobě.

Kam na víkend pro ženy?

Na řádné dámské jízdě nesmí chybět víno, a tak pro tuto příležitost doporučujeme vinařské pobyty. Uvidíte, že u sklenky (nebo lahve) kvalitního vína konečně proberete vše důležité.

Zvláště pokud v domácnosti vaření spočívá na vašich bedrech, jsou skvělou volbou pobyty s plnou penzí. Ubudou vám tak starosti se stravováním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mít dostatek energie na všechno, co spolu se svou spolucestovatelkou podniknete.

Pokud obě toužíte hlavně po odpočinku, vyvírejte z wellness pobytů. Uvidíte, že pobyt v bazénu, sauně či vířivce působí jako balzám na duši!