Víkendové pobyty pro ženy

Je čas na pořádnou dámskou jízdu! Nechte všechny své každodenní povinnosti doma a vydejte se s kamarádkou či maminkou na víkendový pobyt pro ženy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Nejvyšší čas na dámskou jízdu!

Od pondělí do pátku nevíte, kam dřív skočit, a tak cítíte, že by to chtělo trošku odpočinku? Nechte všechny povinnosti všedních dnů doma spolu s partnerem a dětmi. Vezměte maminku, kamarádku či kolegyni na víkendový pobyt pro ženy. Čeká na vás zasloužený odpočinek, skvělé jídlo a především možnost věnovat se jen samy sobě.

Kam na víkend pro ženy?

Na řádné dámské jízdě nesmí chybět víno, a tak pro tuto příležitost doporučujeme vinařské pobyty. Uvidíte, že u sklenky (nebo lahve) kvalitního vína konečně proberete vše důležité.

Zvláště pokud v domácnosti vaření spočívá na vašich bedrech, jsou skvělou volbou pobyty s plnou penzí. Ubudou vám tak starosti se stravováním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mít dostatek energie na všechno, co spolu se svou spolucestovatelkou podniknete.

Pokud obě toužíte hlavně po odpočinku, vyvírejte z wellness pobytů. Uvidíte, že pobyt v bazénu, sauně či vířivce působí jako balzám na duši!