Víkendové pobyty pro ženy

Je čas na pořádnou dámskou jízdu! Nechte všechny své každodenní povinnosti doma a vydejte se s kamarádkou či maminkou na víkendový pobyt pro ženy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný a jedinečný hotel. Opravdu se nachází na samotě uprostřed lesa, kde vás nic neruší. Má krásné, velké, nové wellness a v blízkém okolí najdete nejrůznější jezírka a vodopády. Rád se sem ještě někdy podívám.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Od pondělí do pátku nevíte, kam dřív skočit, a tak cítíte, že by to chtělo trošku odpočinku? Nechte všechny povinnosti všedních dnů doma spolu s partnerem a dětmi. Vezměte maminku, kamarádku či kolegyni na víkendový pobyt pro ženy. Čeká na vás zasloužený odpočinek, skvělé jídlo a především možnost věnovat se jen samy sobě.

Kam na víkend pro ženy?

Na řádné dámské jízdě nesmí chybět víno, a tak pro tuto příležitost doporučujeme vinařské pobyty. Uvidíte, že u sklenky (nebo lahve) kvalitního vína se vám bude nejlépe probírat vše důležité.

Zvláště pokud v domácnosti vaření spočívá na vašich bedrech, jsou skvělou volbou pobyty s plnou penzí. Ubudou vám tak starosti se stravováním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mít dostatek energie na všechno, co spolu se svou spolucestovatelkou podniknete.

Pokud obě toužíte hlavně po odpočinku, vyvírejte z wellness pobytů. Uvidíte, že pobyt v bazénu, sauně či vířivce působí jako balzám na duši!