Víkendové pobyty pro ženy

Je čas na pořádnou dámskou jízdu! Nechte všechny své každodenní povinnosti doma a vydejte se s kamarádkou či maminkou na víkendový pobyt pro ženy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Nejvyšší čas na dámskou jízdu!

Od pondělí do pátku nevíte, kam dřív skočit, a tak cítíte, že by to chtělo trošku odpočinku? Nechte všechny povinnosti všedních dnů doma spolu s partnerem a dětmi. Vezměte maminku, kamarádku či kolegyni na víkendový pobyt pro ženy. Čeká na vás zasloužený odpočinek, skvělé jídlo a především možnost věnovat se jen samy sobě.

Kam na víkend pro ženy?

Na řádné dámské jízdě nesmí chybět víno, a tak pro tuto příležitost doporučujeme vinařské pobyty. Uvidíte, že u sklenky (nebo lahve) kvalitního vína konečně proberete vše důležité.

Zvláště pokud v domácnosti vaření spočívá na vašich bedrech, jsou skvělou volbou pobyty s plnou penzí. Ubudou vám tak starosti se stravováním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mít dostatek energie na všechno, co spolu se svou spolucestovatelkou podniknete.

Pokud obě toužíte hlavně po odpočinku, vyvírejte z wellness pobytů. Uvidíte, že pobyt v bazénu, sauně či vířivce působí jako balzám na duši!