Víkendové pobyty pro ženy

Je čas na pořádnou dámskou jízdu! Nechte všechny své každodenní povinnosti doma a vydejte se s kamarádkou či maminkou na víkendový pobyt pro ženy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Nejvyšší čas na dámskou jízdu!

Od pondělí do pátku nevíte, kam dřív skočit, a tak cítíte, že by to chtělo trošku odpočinku? Nechte všechny povinnosti všedních dnů doma spolu s partnerem a dětmi. Vezměte maminku, kamarádku či kolegyni na víkendový pobyt pro ženy. Čeká na vás zasloužený odpočinek, skvělé jídlo a především možnost věnovat se jen samy sobě.

Kam na víkend pro ženy?

Na řádné dámské jízdě nesmí chybět víno, a tak pro tuto příležitost doporučujeme vinařské pobyty. Uvidíte, že u sklenky (nebo lahve) kvalitního vína konečně proberete vše důležité.

Zvláště pokud v domácnosti vaření spočívá na vašich bedrech, jsou skvělou volbou pobyty s plnou penzí. Ubudou vám tak starosti se stravováním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mít dostatek energie na všechno, co spolu se svou spolucestovatelkou podniknete.

Pokud obě toužíte hlavně po odpočinku, vyvírejte z wellness pobytů. Uvidíte, že pobyt v bazénu, sauně či vířivce působí jako balzám na duši!