Pobyt pro ženu

U spousty dárků pro ženy je nejlepší, když si je vybere žena sama. S krátkodobým pobytem vhodným pro ženy se ale splést nemůžete. Udělejte radost výjimečné ženě a splňte jí jedno z jejích tajných cestovatelských přání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Hledáte dárek pro ženu? Pojďte jí vybrat pobyt, který bude přesně podle jejího přání. Na Travelkingu najdete různorodou škálu pobytů, kam můžete svou partnerku, manželku, dceru, mámu, nebo třeba babičku vyslat.

Jaké jsou ty nejlepší pobyty pro ženu?

Pokud hledáte dárek pro ženu, která si zaslouží odpočinek, relaxaci nebo výjimečný zážitek, wellness pobyty jsou skvělou volbou. Může si užít masáže, kosmetická ošetření, saunování, nebo třeba lázně, díky kterým se z pobytu vrátí jako znovuzrozená.

Jestliže hledáte pobyt pro svou partnerku, neocenila by romantický nebo dokonce luxusní pobyt ve dvou? Prozkoumejte, který z námi nabízených pobytů v těchto kategorií vám padne do oka. Nebudete si moci vybrat, užijete si ale každý z nich naprosto výsostně.

Náš tip: Pokud víte, že miluje víno, kupte jí pobyt plný relaxu a vína. Takové Znojmo nebo Pálava dýchají pohodou a u většiny pobytů v kategorii víno si lahodného vína užije dosyta.

Pokud je žena milovnicí přírody a krásného prostředí, romantický pobyt v přírodě může být ideálním dárkem. To může zahrnovat pobyty v horských chatách, ubytování u jezer nebo v okolí přírodních rezervací. Naším velkým tipem je Slovinsko. Tato nedaleká a mnohými dosud neprozkoumaná země je doslova přírodním klenotem.

Nezapomeňte, že při výběru pobytu pro ženu je důležité zohlednit její zájmy, preference a osobnost. Každá žena je jedinečná, a proto je dobré vybrat pobyt, který jí přinese radost a splní její očekávání.