Pobyt pro ženu

U spousty dárků pro ženy je nejlepší, když si je vybere žena sama. S krátkodobým pobytem vhodným pro ženy se ale splést nemůžete. Udělejte radost výjimečné ženě a splňte jí jedno z jejích tajných cestovatelských přání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Hledáte dárek pro ženu? Pojďte jí vybrat pobyt, který bude přesně podle jejího přání. Na Travelkingu najdete různorodou škálu pobytů, kam můžete svou partnerku, manželku, dceru, mámu, nebo třeba babičku vyslat.

Jaké jsou ty nejlepší pobyty pro ženu?

Pokud hledáte dárek pro ženu, která si zaslouží odpočinek, relaxaci nebo výjimečný zážitek, wellness pobyty jsou skvělou volbou. Může si užít masáže, kosmetická ošetření, saunování, nebo třeba lázně, díky kterým se z pobytu vrátí jako znovuzrozená.

Jestliže hledáte pobyt pro svou partnerku, neocenila by romantický nebo dokonce luxusní pobyt ve dvou? Prozkoumejte, který z námi nabízených pobytů v těchto kategorií vám padne do oka. Nebudete si moci vybrat, užijete si ale každý z nich naprosto výsostně.

Náš tip: Pokud víte, že miluje víno, kupte jí pobyt plný relaxu a vína. Takové Znojmo nebo Pálava dýchají pohodou a u většiny pobytů v kategorii víno si lahodného vína užije dosyta.

Pokud je žena milovnicí přírody a krásného prostředí, romantický pobyt v přírodě může být ideálním dárkem. To může zahrnovat pobyty v horských chatách, ubytování u jezer nebo v okolí přírodních rezervací. Naším velkým tipem je Slovinsko. Tato nedaleká a mnohými dosud neprozkoumaná země je doslova přírodním klenotem.

Nezapomeňte, že při výběru pobytu pro ženu je důležité zohlednit její zájmy, preference a osobnost. Každá žena je jedinečná, a proto je dobré vybrat pobyt, který jí přinese radost a splní její očekávání.