Lázeňské pobyty v Trenčianských Teplicích

Zajeďte si do oblíbených Trenčianských Teplic a ponořte se do léčivé vody v bazénech místních lázní. Čeká vás tu bazén Grand i nádherné turecké lázně. Už je vybrat hotel.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Most Slávy *** jsme si užili na maximum. Díky bohaté polopenzi jsme nemuseli řešit stravu, wellness centrum s bazénem a saunou nám umožnilo na chvíli vydechnout a příjemný pokoj s útulnou atmosférou nám poskytl zázemí pro objevování dalšího kousku světa. Jako milovníky přírody nás potěšilo, že se hned za hotelem tyčí Strážovské vrchy, které jsou plné turistických tras a lákají na procházky s krásnými výhledy do údolí. Navíc jsme to měli blízko i do města Trenčín, kde nás oslovil mohutný středověký hrad. Pobytu zkrátka nic nechybělo. Přijďte si i vy užít relax ve stylu filmových hvězd! ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Hlavní náplní dovolené v Trenčianských Teplicích je jednoznačně odpočinek v termálních lázních. V lázeňském městě se toho dá dělat i mnohem víc, a tak si naplánujte pobyt tak, aby vám zbyl čas i na výlety do okolí. Na co všechno se můžete těšit v Trenčianských Teplicích??

V Trenčianských Teplicích objevíte nespočet možností relaxu

Oddech v termálech Trenčianské Teplice si užijete ve více částech lázní. V hlavní budově lázní se můžete těšit na relax v minerální vodě obsahující síru, která má příznivé účinky na pohybové ústrojí, kožní i gynekologické potíže. Vykonávají se zde i nejrůznější procedury a vanové koupele. Zaplavat si pak můžete ve venkovním bazénu Grand s termální vodou o teplotě 33 °C. Netradiční zážitek i relax na vysoké úrovni si vychutnáte v tureckých lázních Hammam a Sina, které jsou postaveny v orientálním stylu.

Relax si můžete užít také přímo ve vašem ubytování. Mnohé hotely a penziony v Trenčianských Teplicích disponují vlastním wellness centrem, kde budete moci oddychovat v relaxačním bazénu, ve vířivce nebo v sauně. Pokud je to v možnostech ubytování, dopřát si budete moci také relaxační procedury nebo masáže. Touhu po dokonalé dovolené v obklopení přepychu vám splní luxusní pobyt.