Luxusní pobyty na Slovensku

Nechte se hýčkat v luxusních hotelech a užijte si pobyt jako z pohádky. Těšte se na prostorný pokoj s postelí pro královský odpočinek a nechte se hýčkat v hotelovém wellness.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory


Dovolená na Slovensku je vždy skvělý nápad, ať už se chcete nechat zlákat voláním hor a vyrazit do Vysokých, Nízkých či Belianských Tater, na romantickou Oravu, anebo za termální vodou do Trenčianských Teplic, Dunajské Stredy, Piešťan a dalších slovenských lázeňských měst.

Pobyt na Slovensku v luxusním hotelu či penzionu

Abyste si svůj pobyt opravdu užili vyberte si z naší nabídky luxusních pobytů na Slovensku. Do tohoto výběru se dostalo jen pár hotelů a penzionů a musely splnit hned několik podmínek. Mít skvělé či vynikající hodnocení od našich zákazníků (alespoň 4/5), opravdu komfortní pokoje a prvotřídní služby, ve většině případů také dlouhou platnost, abyste si mohli vybírat z mnoha různých termínů a vlastní wellness centrum pro dokonalou relaxaci.

Pokud chcete mít ještě větší jistotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívejte se také po značce "Osobně ověřeno", která je stvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.