Romantické pobyty v Brně

Pokud se vydáte na romantický pobyt do Brna, rozhodně nebudete litovat! Moravská metropole láká zamilované na malebné centrum plné památek, příjemnou atmosféru i nekonečnou nabídku špičkových restaurací a barů. Romantika zkrátka z Brna přímo sálá!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Avanti **** jsme byly spokojené. Pokoj byl prostorný, útulný a našly jsme v něm vše pro komfortní pobyt –⁠ pohodlnou postel a jako bonus také velký balkon. Ráno jsme se posilnily výbornou snídaní, kde si každá z nás pochutnala na svých oblíbených pokrmech. Velikou výhodou hotelu je také střešní wellness centrum s vířivkou a saunou. Škoda jen, že v den pobytu byla vířivka nedostupná. Tak třeba příště. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Přemýšlíte, kam se vydat na romantickou dovolenou? Pokud vyberete Brno, rozhodně nebudete litovat! Překrásné centrum města plné památek, malebných uliček a zákoutí je dokonalým místem pro procházky. Vždyť nejznámější místa Brna jako hrad Špilberk, katedrála Petrov, Zelený trh nebo náměstí Svobody leží jen kousek od sebe! Pokud s partnerem patříte k milovníkům umění, můžete zajít do mnoha skvělých galerií a špičkových muzeí. Večer pak můžete zajít na představení některé ze slavných brněnských divadelních scén a vyzkoušet některou z mnoha vyhlášených brněnských restaurací nebo barů.

Kam na romantický pobyt v Brně?

V Brně je toho k vidění opravdu hodně, a tak je možné, že bude váš program opravdu nabitý. Z tohoto důvodu by měla být součástí pobytu i relaxace ve wellness. Pokud si chcete dopřát skutečně výjimečný zážitek a užít si saunování a vířivku v soukromí, mrkněte na pobyty v Brně s privátním wellness.