Romantické pobyty v Brně

Pokud se vydáte na romantický pobyt do Brna, rozhodně nebudete litovat! Moravská metropole láká zamilované na malebné centrum plné památek, příjemnou atmosféru i nekonečnou nabídku špičkových restaurací a barů. Romantika zkrátka z Brna přímo sálá!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora


Přemýšlíte, kam se vydat na romantickou dovolenou? Pokud vyberete Brno, rozhodně nebudete litovat! Překrásné centrum města plné památek, malebných uliček a zákoutí je dokonalým místem pro procházky. Vždyť nejznámější místa Brna jako hrad Špilberk, katedrála Petrov, Zelený trh nebo náměstí Svobody leží jen kousek od sebe! Pokud s partnerem patříte k milovníkům umění, můžete zajít do mnoha skvělých galerií a špičkových muzeí. Večer pak můžete zajít na představení některé ze slavných brněnských divadelních scén a vyzkoušet některou z mnoha vyhlášených brněnských restaurací nebo barů.

Kam na romantický pobyt v Brně?

V Brně je toho k vidění opravdu hodně, a tak je možné, že bude váš program opravdu nabitý. Z tohoto důvodu by měla být součástí pobytu i relaxace ve wellness. Pokud si chcete dopřát skutečně výjimečný zážitek a užít si saunování a vířivku v soukromí, mrkněte na pobyty v Brně s privátním wellness.