Pobyty v Jeseníkách se psem

Vyrazte na dovolenou plnou pohybu, zážitků i toulek po krásné přírodě i se svým pejskem. Oběma se vám bude v Jeseníkách, kde na vás kromě výjimečně čistého vzduchu a lesů protkaných turistickými trasami čekají i skvělé hotely a penziony.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Kamzík jsme si opravdu užili. Překvapilo nás jak moderně je řešená recepce a přivítaly nás velice milé a usměvavé recepční. Ubytování jsme byli v pokoji s balkónem a výhledem na les. Relaxace v saunách a vířivkách byla jinak parádní. Musím vyzdvihnout místní kuchyni, protože jak na snídaních, tak i večeřích jsme si opravdu pochutnali. Z výletů rozhodně doporučujeme naučné stezky Karlovou Studánkou a Velkou kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Zapomeňte na hledání hlídání pro vašeho čtyřnohého mazlíčka a raději ho vezměte na dovolenou s sebou. V Jeseníkách si společně užijete turistiku, zdolávání hor i nejčistší ovzduší v Evropě. Mnohé hotely a penziony s radostí ubytují i ​​psí hosty, a tak si stačí vybrat ideální pobyt pro vás a vyrazit.

Na co se můžete těšit během dovolené v Jeseníkách se psem?

V Jeseníkách se bude líbit nejen milovníkům hor, ale také vyznavačům lázeňské relaxace. Na turistiku či cykloturistiku se vydejte na nejvyšší vrch Praděd, který dosahuje úctyhodné výšky 1 491 m n. m. Za zdolání stojí ovšem také vrcholy Petrovy kameny či Keprník. Netradiční zážitek vám na vás čeká při exkurzi do Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. A kam za odpočinkem? Jednoznačně do Priessnitzových léčebných lázní, které patří k nejstarším svého druhu na světě.

Vašemu pejskovi sice na pobyt musíte vzít granule, o stravování pro vás bude ale dokonale postaráno. Stačí si zarezervovat výhodný pobyt s polopenzí, což je v Jeseníkách vůbec nejčastější hotelová forma stravování. Po vydatné snídani budete mít o dostatek energie na výlety a lahodnou večeří pak den příjemně zakončíte.

Ať už se do Jeseniků vydáváte za turistikou, nebo v zimě za lyžováním, pobyt si můžete obohatit i odpočinkem ve wellness. Vířivky ani sauny v Jeseníkách nemusíte hledat příliš dlouho – vlastní wellness centrum má mnoho zdejších hotelů. Stačí si jen vybrat ubytování v jednom z nich a dopřát si zasloužený relax klidně každý den.