Pobyty v Jeseníkách pro dva

Chcete si užít pohodovou dovolenou v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu? Vydejte se na pobyt v Jeseníkách pro dva a objevte společně krásy pomezí moravsko-slezské hranice.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Pokud si na dovolené chcete užít především krásnou přírodu a klidu bez davů turistů, Jeseníky jsou tou správnou volbou. Kromě toho se hornatý region na pomezí Moravy a Slezska dlouhodobě pyšní nejčistším vzduchem v Česku. V létě vás po nejkrásnějších jesenických lokalitách provedou stovky kilometrů značených turistických tras. V zimě můžete Jeseníky prozkoumávat na běžkách nebo na svazích moderních lyžařských středisek. Objevte tuto zatím méně známou, ale opravdu výjimečně krásnou oblast během dovolené v Jeseníkách ve dvou.

Kam na víkend v Jeseníkách?

Jeseníky patří k pohořím, která nejsou turisty ještě tolik objevena, a tak budete mít zdejší turistické stezky s největší pravděpodobností sami pro sebe. Když k rozjímání a odpočinku v nitru krásné přírody přidáte ještě relaxaci v hotelovém wellness, vrátíte se i z víkendového pobytu jako znovuzrození.

Pokud patříte ke skutečným vyznavačům poctivého odpočívání, mohla by vás zajímat naše nabídka pobytů v Jeseníkách s léčebnými procedurami v ceně balíčku.