Víkendové pobyty v Jeseníkách

V Jeseníkách si užijete aktivní dovolenou stejně jako nerušený odpočinek v nitru přírody. Vydejte se na víkend v Jeseníkách a objevte jejich kouzlo i vy!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


V nejvyšších moravskoslezských horách najdete unikátní divokou přírodu i nejčistší vzduch na území Česka. Jedná se o horský ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě můžete obdivovat krásy Jeseníků po stovkách kilometrů značených tras pro výlety pěšky i na kole. Milovníky sněhu zase v zimě lákají vyhlášená lyžařská střediska. Najdete zde ovšem také lázně a kulturní památky. V Jeseníkách si zkrátka na své přijde každý! Vyrazte na víkendový pobyt v Jeseníkách a poznejte jejich rozmanitost i vy.

Kam na víkend v Jeseníkách?

Jeseníky patří k pohořím, která nejsou turisty ještě tolik objevena, a tak budete mít zdejší turistické stezky s největší pravděpodobností sami pro sebe. Když k rozjímání a odpočinku v nitru krásné přírody přidáte ještě relaxaci v hotelovém wellness, vrátíte se i z krátkého pobytu jako znovuzrození.

Pokud patříte ke skutečným vyznavačům poctivého odpočívání, mohla by vás zajímat naše nabídka pobytů v Jeseníkách s léčebnými procedurami v ceně balíčku.

Chystáte se na víkend v Jeseníkách jako rodina? Pak vám doporučujeme mrknout na pobyty v Jeseníkách s dítětem zdarma. Za ušetřené peníze si pak můžete dovolenou zpestřit nějakou dobrotou nebo pěkným suvenýrem!