Víkendové pobyty v Jeseníkách

V Jeseníkách si užijete aktivní dovolenou stejně jako nerušený odpočinek v nitru přírody. Vydejte se na víkend v Jeseníkách a objevte jejich kouzlo i vy!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Kamzík jsme si opravdu užili. Překvapilo nás jak moderně je řešená recepce a přivítaly nás velice milé a usměvavé recepční. Ubytování jsme byli v pokoji s balkónem a výhledem na les. Relaxace v saunách a vířivkách byla jinak parádní. Musím vyzdvihnout místní kuchyni, protože jak na snídaních, tak i večeřích jsme si opravdu pochutnali. Z výletů rozhodně doporučujeme naučné stezky Karlovou Studánkou a Velkou kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si opravdu užili. Hotel se nachází na krásném místě – výhledy z oken do krajiny byly úžasné. Pokoj byl prostorný, čistý, dokonce i s gaučem a televizí, což skvěle posloužilo večernímu odpočinku. Každé ráno jsme se těšili na vynikající snídaně, zvlášť pak na koláče. V okolí hotelu je spousta míst k vidění a od prozkoumávání nás neodradilo ani deštivé počasí. Doporučujeme hlavně procházku po léčivých jesenických pramenech.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tým


V nejvyšších moravskoslezských horách najdete unikátní divokou přírodu i nejčistší vzduch na území Česka. Jedná se o horský ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě můžete obdivovat krásy Jeseníků po stovkách kilometrů značených tras pro výlety pěšky i na kole. Milovníky sněhu zase v zimě lákají vyhlášená lyžařská střediska. Najdete zde ovšem také lázně a kulturní památky. V Jeseníkách si zkrátka na své přijde každý! Vyrazte na víkendový pobyt v Jeseníkách a poznejte jejich rozmanitost i vy.

Kam na víkend v Jeseníkách?

Jeseníky patří k pohořím, která nejsou turisty ještě tolik objevena, a tak budete mít zdejší turistické stezky s největší pravděpodobností sami pro sebe. Když k rozjímání a odpočinku v nitru krásné přírody přidáte ještě relaxaci v hotelovém wellness, vrátíte se i z krátkého pobytu jako znovuzrození.

Pokud patříte ke skutečným vyznavačům poctivého odpočívání, mohla by vás zajímat naše nabídka pobytů v Jeseníkách s léčebnými procedurami v ceně balíčku.

Chystáte se na víkend v Jeseníkách jako rodina? Pak vám doporučujeme mrknout na pobyty v Jeseníkách s dítětem zdarma. Za ušetřené peníze si pak můžete dovolenou zpestřit nějakou dobrotou nebo pěkným suvenýrem!