Pobyty v Česku s polopenzí

Česko je plné míst pro aktivní, poznávací i odpočinkovou dovolenou. Ať už preferujete jakýkoliv typ pobytu, zajisté oceníte, když si nebudete muset dělat starosti se stravou. Zarezervujte si pobyt v Česku s polopenzí a těšte se na vydatnou snídani i lahodnou večeři přímo ve vašem hotelu. Během oběda můžete vyzkoušet některou z restaurací v dané lokalitě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolenou v Mariánských Lázních jsme si náramně užili. Už při příjezdu do hotelu o nás bylo královsky postaráno, velice sympatická recepční nám vše dopodrobna vysvětlila a přidala i tipy na zajímavosti v okolí. I po zbytek pobytu jsme se cítili jako vážení hosté. Poloha Hotelu Excelsior **** je ideální na procházky po kolonádách a objevování krás města, třešničkou na dortu je potom odpočinek ve wellness nebo různé relaxační procedury. Hotel cílí spíše na dospělé hosty, na děti jsme zde za celý pobyt nenarazili. Můžu jej proto doporučit hlavně těm, kteří si chtějí užít božský klid a relax ve dvou.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


Užijte si dovolenou v Česku se vším, co k tomu patří, a tedy i se spoustou dobrého jídla a pití! Ať už se vydáte za odpočinkem ve wellness, za turistikou nebo romantický pobyty se svou polovičkou, vychutnejte si i to nejlepší z místní gastronomie.

Co zažít i ochutnat během dovolené v Česku?

V Česku máme tolik krásných a zajímavých míst, že na dokonalou dovolenou ani nemusíte cestovat za hranice. V naší malé zemi najdete jedny z nejlepších lázní v Evropě, krásnou přírodu a hory, historická města a stovky hradů a zámků. Pokud si pobyt rádi zpestříte ochutnáváním místních specialit, zmiřte třeba do rázovitých Beskyd, kde se po výstupu na Radhošť (1 129 m n. m.) či Lysou horu můžete posilnit například valašskou kyselicí, plněnými knedlíky nebo sladkými frgály.

Za pobytem plným přepychu se vydejte do Prahy nebo Karlových Varů, kde vás čekají luxusní hotely, procházky historickými centry a ty nejvyhlášenější české restaurace i moderní street food podniky. V hlavním městě si dopřejete snídani na světové úrovni přímo v hotelu, a poté můžete vyrazit za dobrodružstvím podle vašich představ. Užít si můžete také odpočinek ve vířivce nebo v příjemně vyhřáté sauně – stačí si vybrat pobyt v hotelu s wellness centrem a o nerušený odpočinek bude postaráno.