Pobyty v Česku s polopenzí

Česko je plné míst pro aktivní, poznávací i odpočinkovou dovolenou. Ať už preferujete jakýkoliv typ pobytu, zajisté oceníte, když si nebudete muset dělat starosti se stravou. Zarezervujte si pobyt v Česku s polopenzí a těšte se na vydatnou snídani i lahodnou večeři přímo ve vašem hotelu. Během oběda můžete vyzkoušet některou z restaurací v dané lokalitě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Olšanka nabízí snadnou dostupnost do centra Prahy i bohaté vyžití přímo v ubytování. Doporučuji především návštěvu Wine baru s možností romantické večeře a zaplavat si v ohromném plaveckém bazénu. Nadšenci wellness si skvěle odpočinou ve vířivce a saunách. Pokrmy i nápoje si tu můžete dopřát minimálně na 3 různých místech. Posezení poskytuje restaurace, vinný bar a kavárna. Moderně vybavené pokoje nabízí vše potřebné od pohodlné postele přes televizi až po set na přípravu kávy a čaje.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Užijte si dovolenou v Česku se vším, co k tomu patří, a tedy i se spoustou dobrého jídla a pití! Ať už se vydáte za odpočinkem ve wellness, za turistikou nebo romantický pobyty se svou polovičkou, vychutnejte si i to nejlepší z místní gastronomie.

Co zažít i ochutnat během dovolené v Česku?

V Česku máme tolik krásných a zajímavých míst, že na dokonalou dovolenou ani nemusíte cestovat za hranice. V naší malé zemi najdete jedny z nejlepších lázní v Evropě, krásnou přírodu a hory, historická města a stovky hradů a zámků. Pokud si pobyt rádi zpestříte ochutnáváním místních specialit, zmiřte třeba do rázovitých Beskyd, kde se po výstupu na Radhošť (1 129 m n. m.) či Lysou horu můžete posilnit například valašskou kyselicí, plněnými knedlíky nebo sladkými frgály.

Za pobytem plným přepychu se vydejte do Prahy nebo Karlových Varů, kde vás čekají luxusní hotely, procházky historickými centry a ty nejvyhlášenější české restaurace i moderní street food podniky. V hlavním městě si dopřejete snídani na světové úrovni přímo v hotelu, a poté můžete vyrazit za dobrodružstvím podle vašich představ. Užít si můžete také odpočinek ve vířivce nebo v příjemně vyhřáté sauně – stačí si vybrat pobyt v hotelu s wellness centrem a o nerušený odpočinek bude postaráno.