Pobyty v Česku s polopenzí

Česko je plné míst pro aktivní, poznávací i odpočinkovou dovolenou. Ať už preferujete jakýkoliv typ pobytu, zajisté oceníte, když si nebudete muset dělat starosti se stravou. Zarezervujte si pobyt v Česku s polopenzí a těšte se na vydatnou snídani i lahodnou večeři přímo ve vašem hotelu. Během oběda můžete vyzkoušet některou z restaurací v dané lokalitě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel nás naprosto okouzlil a všechno bylo na jedničku. Personál byl velmi milý a vždy nám s čímkoliv ochotně poradil. Pokoj byl dostatečně velký s velmi pohodlnou postelí, krásnou čistou koupelnou a županem i pantoflemi. Dobu strávenou ve wellness jsme si užili. Byli jsme tam téměř sami, takže jsme měli bazén i vířivku jen pro sebe. Pokud bych měla jednu věc opravdu vyzdvihnout, tak je to strava. Naprosto překonala mé očekávání. V okolí je spousta možností výletů – určitě doporučuji vyjet lanovkou na Medvědín.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Víkend ve Znojmě jsme si opravdu užily. Zařízení hotelu i pokoje je starší, ale na dvoudenní pobyt to stačilo. Z pokoje jsme měly krásný výhled na divadlo a přilehlý park. Z polopenze musíme pochválit především večeře, kde jsme si mohly hlavní jídlo vybrat ze tří variant. Já mohu doporučit například vepřový řízek, který byl opravdu velký, a velmi jsem si na něm pochutnala. Ve Znojmě určitě doporučuji návštěvu podzemí a historického centra. My jsme vyrazily i do přírody, na Vyhlídku Králův stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Užijte si dovolenou v Česku se vším, co k tomu patří, a tedy i se spoustou dobrého jídla a pití! Ať už se vydáte za odpočinkem ve wellness, za turistikou nebo romantický pobyty se svou polovičkou, vychutnejte si i to nejlepší z místní gastronomie.

Co zažít i ochutnat během dovolené v Česku?

V Česku máme tolik krásných a zajímavých míst, že na dokonalou dovolenou ani nemusíte cestovat za hranice. V naší malé zemi najdete jedny z nejlepších lázní v Evropě, krásnou přírodu a hory, historická města a stovky hradů a zámků. Pokud si pobyt rádi zpestříte ochutnáváním místních specialit, zmiřte třeba do rázovitých Beskyd, kde se po výstupu na Radhošť (1 129 m n. m.) či Lysou horu můžete posilnit například valašskou kyselicí, plněnými knedlíky nebo sladkými frgály.

Za pobytem plným přepychu se vydejte do Prahy nebo Karlových Varů, kde vás čekají luxusní hotely, procházky historickými centry a ty nejvyhlášenější české restaurace i moderní street food podniky. V hlavním městě si dopřejete snídani na světové úrovni přímo v hotelu, a poté můžete vyrazit za dobrodružstvím podle vašich představ. Užít si můžete také odpočinek ve vířivce nebo v příjemně vyhřáté sauně – stačí si vybrat pobyt v hotelu s wellness centrem a o nerušený odpočinek bude postaráno.