Pobyty v Česku s polopenzí

Česko je plné míst pro aktivní, poznávací i odpočinkovou dovolenou. Ať už preferujete jakýkoliv typ pobytu, zajisté oceníte, když si nebudete muset dělat starosti se stravou. Zarezervujte si pobyt v Česku s polopenzí a těšte se na vydatnou snídani i lahodnou večeři přímo ve vašem hotelu. Během oběda můžete vyzkoušet některou z restaurací v dané lokalitě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt ve Slavkovském lese byl příjemným zpestřením jarních dní. Užili jsme si procházky po rašeliništích, kochali se zvláštností dolu Rolava a užili si relaxaci hned ve dvou wellness, z nichž jedno bylo přímo v hotelu. Zámek Kamenný Dvůr je díky své poloze ideálním výchozím bodem při poznávání krás Karlovarska. Pokoje jsou sice menší, ale komfortní. Snídaně dodají energii na celé dopoledne a večeře jsou skvělou tečkou na konci dne.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Užijte si dovolenou v Česku se vším, co k tomu patří, a tedy i se spoustou dobrého jídla a pití! Ať už se vydáte za odpočinkem ve wellness, za turistikou nebo romantický pobyty se svou polovičkou, vychutnejte si i to nejlepší z místní gastronomie.

Co zažít i ochutnat během dovolené v Česku?

V Česku máme tolik krásných a zajímavých míst, že na dokonalou dovolenou ani nemusíte cestovat za hranice. V naší malé zemi najdete jedny z nejlepších lázní v Evropě, krásnou přírodu a hory, historická města a stovky hradů a zámků. Pokud si pobyt rádi zpestříte ochutnáváním místních specialit, zmiřte třeba do rázovitých Beskyd, kde se po výstupu na Radhošť (1 129 m n. m.) či Lysou horu můžete posilnit například valašskou kyselicí, plněnými knedlíky nebo sladkými frgály.

Za pobytem plným přepychu se vydejte do Prahy nebo Karlových Varů, kde vás čekají luxusní hotely, procházky historickými centry a ty nejvyhlášenější české restaurace i moderní street food podniky. V hlavním městě si dopřejete snídani na světové úrovni přímo v hotelu, a poté můžete vyrazit za dobrodružstvím podle vašich představ. Užít si můžete také odpočinek ve vířivce nebo v příjemně vyhřáté sauně – stačí si vybrat pobyt v hotelu s wellness centrem a o nerušený odpočinek bude postaráno.