Pobyty v Beskydech s bazénem

Chcete si na pobytu na horách užít i chvíle relaxace? Vyrazte do Beskyd a zvolte ubytování s bazénem, kde si budete moc zaplavat nebo odpočinout podle libosti. Na Lysou horu se pak půjde mnohem líp.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko)


Pobyt v Beskydech není nutně jen chození na túry, lyžování a užívání si sněhové nadílky, protože si tu můžete užít i parádní odpočinek. Najdete tu totiž řadu wellness hotelů.

Ze svahu či túry po Beskydech rovnou do bazénu

Ať už toužíte po dovolené v penzionu, anebo velkém hotelu, z naší nabídky ubytování s vlastním wellness centrem si jistě vyberete. Nejoblíbenější součástí wellness je bazén. V létě přijde vhod ten venkovní, celoročně je však skvělé mít přístup do vnitřního bazénu pro případ, že by bylo nepříznivé počasí.

Pokud vám bazén nestačí, dívejte se také po hotelech, které kromě něj nabízí i vířivku, saunu a další wellness vymoženosti. K dokonalému odpočinku poslouží také procedury. Co třeba masáž?