Pobyty v Beskydech s bazénem

Chcete si na pobytu na horách užít i chvíle relaxace? Vyrazte do Beskyd a zvolte ubytování s bazénem, kde si budete moc zaplavat nebo odpočinout podle libosti. Na Lysou horu se pak půjde mnohem líp.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Pobyt v Beskydech není nutně jen chození na túry, lyžování a užívání si sněhové nadílky, protože si tu můžete užít i parádní odpočinek. Najdete tu totiž řadu wellness hotelů.

Ze svahu či túry po Beskydech rovnou do bazénu

Ať už toužíte po dovolené v penzionu, anebo velkém hotelu, z naší nabídky ubytování s vlastním wellness centrem si jistě vyberete. Nejoblíbenější součástí wellness je bazén. V létě přijde vhod ten venkovní, celoročně je však skvělé mít přístup do vnitřního bazénu pro případ, že by bylo nepříznivé počasí.

Pokud vám bazén nestačí, dívejte se také po hotelech, které kromě něj nabízí i vířivku, saunu a další wellness vymoženosti. K dokonalému odpočinku poslouží také procedury. Co třeba masáž?