Pobyty v Beskydech s bazénem

Chcete si na pobytu na horách užít i chvíle relaxace? Vyrazte do Beskyd a zvolte ubytování s bazénem, kde si budete moc zaplavat nebo odpočinout podle libosti. Na Lysou horu se pak půjde mnohem líp.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Pobyt v Beskydech není nutně jen chození na túry, lyžování a užívání si sněhové nadílky, protože si tu můžete užít i parádní odpočinek. Najdete tu totiž řadu wellness hotelů.

Ze svahu či túry po Beskydech rovnou do bazénu

Ať už toužíte po dovolené v penzionu, anebo velkém hotelu, z naší nabídky ubytování s vlastním wellness centrem si jistě vyberete. Nejoblíbenější součástí wellness je bazén. V létě přijde vhod ten venkovní, celoročně je však skvělé mít přístup do vnitřního bazénu pro případ, že by bylo nepříznivé počasí.

Pokud vám bazén nestačí, dívejte se také po hotelech, které kromě něj nabízí i vířivku, saunu a další wellness vymoženosti. K dokonalému odpočinku poslouží také procedury. Co třeba masáž?