Dovolená na ostrově Pašman

Klidná dovolená daleko od hlučných letovisek? Taková vás čeká na chorvatském ostrově Pašman, který si zachovává svou autentickou krásu. Nečekejte bujarou večerní zábavu, jen panenskou přírodu a odlehlé osady s romantickou atmosférou.

Načítám nabídky...


Pašman patřící do zadarské ostrovní skupiny leží v severní Dalmácii nedaleko ostrova Ugljan, se kterým ho spojuje most. Z pevniny se na ostrov, který zatím zůstává skrytý před davy turistů, dostanete trajektem z města Biograd na moru.

Za autentickou atmosférou na ostrov Pašman

Ostrov Pašman má daleko od turistického Chorvatska. Není tu mnoho hotelů ani letovisek s bary a restauracemi, zato se však můžete těšit na nedotčenou přírodu, čisté moře a osobitou atmosféru místních vesniček. Díky příznivým přírodním podmínkám si tu užijete příjemné koupání na písečných plážích v klidných zátokách.

Krásnou přírodu obohacují historické památky, které najdete v místních rybářských a zemědělských osadách. Prohlédnete si tu středověké kostelíky a malebné přístavy, odkud vyplouvají lodě třeba na Kornatské ostrovy nebo na Dugi otok do zátoky Telašćica.