Dovolená v Chorvatsku s dětmi zdarma

Chorvatsko je oblíbeným cílem rodinných dovolených. Hlavními lákadly jsou čisté moře, nádherná příroda, úchvatná města plná historických památek a skvělé zázemí pro nejmenší návštěvníky. Využijte letos extra výhodných nabídek pobytů v Chorvatsku s dětmi zdarma!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Pro letní dovolenou s dětmi je Chorvatsko jasnou volbou. Průzračně čisté moře Jadranu s ideálními podmínkami pro potápění je od českých hranic vzdálené pár hodin cesty. K tomu zde na návštěvníky čeká malebné pobřeží poseté borovicovými háji a starobylá městečka s historickými památkami. V turistických letoviscích navíc nechybí krásné promenády, skvělé restaurace a dětské atrakce ve vodě i na souši. Dovolenou si zkrátka užije celá rodina.

Zvláště vaše děti patří mezi vodní živly, doporučujeme ubytování s bazénem, kde se mohou pořádně vyřádit. A pokud dáváte přednost koupání v moři, oceníte zase hotely blízko pláže. Ráno stačí jen obléct plavky a nazout plavky a letní radovánky mohou začít.

Výhodnější to zkrátka už být nemůže, a tak vyberte dovolenou v Chorvatsku s dětmi zdarma. Nějaký ten peníz navíc se vám jistě bude hodit, třeba až půjdete ochutnat vyhlášenou chorvatskou zmrzlinu!