Dovolená v Chorvatsku s dětmi zdarma

Chorvatsko je oblíbeným cílem rodinných dovolených. Hlavními lákadly jsou čisté moře, nádherná příroda, úchvatná města plná historických památek a skvělé zázemí pro nejmenší návštěvníky. Využijte letos extra výhodných nabídek pobytů v Chorvatsku s dětmi zdarma!

Načítám nabídky...


Pro letní dovolenou s dětmi je Chorvatsko jasnou volbou. Průzračně čisté moře Jadranu s ideálními podmínkami pro potápění je od českých hranic vzdálené pár hodin cesty. K tomu zde na návštěvníky čeká malebné pobřeží poseté borovicovými háji a starobylá městečka s historickými památkami. V turistických letoviscích navíc nechybí krásné promenády, skvělé restaurace a dětské atrakce ve vodě i na souši. Dovolenou si zkrátka užije celá rodina.

Zvláště vaše děti patří mezi vodní živly, doporučujeme ubytování s bazénem, kde se mohou pořádně vyřádit. A pokud dáváte přednost koupání v moři, oceníte zase hotely blízko pláže. Ráno stačí jen obléct plavky a nazout plavky a letní radovánky mohou začít.

Výhodnější to zkrátka už být nemůže, a tak vyberte dovolenou v Chorvatsku s dětmi zdarma. Nějaký ten peníz navíc se vám jistě bude hodit, třeba až půjdete ochutnat vyhlášenou chorvatskou zmrzlinu!