Dovolená v Chorvatsku s dětmi zdarma

Chorvatsko je oblíbeným cílem rodinných dovolených. Hlavními lákadly jsou čisté moře, nádherná příroda, úchvatná města plná historických památek a skvělé zázemí pro nejmenší návštěvníky. Využijte letos extra výhodných nabídek pobytů v Chorvatsku s dětmi zdarma!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Pro letní dovolenou s dětmi je Chorvatsko jasnou volbou. Průzračně čisté moře Jadranu s ideálními podmínkami pro potápění je od českých hranic vzdálené pár hodin cesty. K tomu zde na návštěvníky čeká malebné pobřeží poseté borovicovými háji a starobylá městečka s historickými památkami. V turistických letoviscích navíc nechybí krásné promenády, skvělé restaurace a dětské atrakce ve vodě i na souši. Dovolenou si zkrátka užije celá rodina.

Zvláště vaše děti patří mezi vodní živly, doporučujeme ubytování s bazénem, kde se mohou pořádně vyřádit. A pokud dáváte přednost koupání v moři, oceníte zase hotely blízko pláže. Ráno stačí jen obléct plavky a nazout plavky a letní radovánky mohou začít.

Výhodnější to zkrátka už být nemůže, a tak vyberte dovolenou v Chorvatsku s dětmi zdarma. Nějaký ten peníz navíc se vám jistě bude hodit, třeba až půjdete ochutnat vyhlášenou chorvatskou zmrzlinu!