Pobyty v Chorvatsku pro dva

Chorvatsko je pro turisty z Česka oblíbeným cílem letních dovolených. A není se čemu divit – oblázkové pláže omývané průzračným teplým mořem, voňavé borovicové háje a města s bohatou historií zaručují tu pravou letní pohodu. Vydejte se na dovolenou v Chorvatsku ve pro dva a objevte všechny jeho krásy s někým z vašich blízkých.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Dovádění ve vodě, opalování se na vyhřátých oblázkových plážích a procházky v úzkých uličkách historických měst si nejlépe vychutnáte se svou polovičkou nebo blízkou osobou. Vyrazte proto v letě do Chorvatska na dovolenou ve dvou a objevte to nejlepší z této země omývané Jaderským mořem.

Z chorvatských lákadel si každý vybere to své

Do Chorvatska míra každoročně tisíce turistů nejen kvůli čistému a blankytně modrému moři. Špičaté skalní srázy a hory v národních parcích sem lákají milovníky turistiky a také horolezectví. Přece jen zažít adrenalin ze zdolávání útesu čnícího se nad mořem v Česku jen tak nezažijete. Za průzračnými kaskádovými jezery s vodopády vyražte do Národního parku Plitvická jezera zapsaného na Seznamu UNESCO. Národní park Paklenica v pohoří Velebit v severní Dalmácii je zase rájem všech turistů a lezců. Pokud vás ale přece jen láká více odpočinek u moře, vyražte na Istrii v severní části země nebo na legendární Makarskou riviéru.

Dokonalé pohodlí vám zaručí nejen lehátko na pláži a slunečník, ale také strava zajištěna přímo v hotelu či v penzionu. S polopenzí v rámci balíčku se můžete každé ráno těšit na snídani a den zakončit lahodnou večeří jen pár kroků od vašeho pokoje. Přes oběd vám tak zbude dostatek času na ochutnávání znamenité chorvatské kuchyně. Luxusní odpočinek si můžete dopřát ve wellness centru s vířivkou nebo vnitřním bazénem, které si užijete v každém počasí.