Dovolená na ostrově Ugljan

Ostrov Ugljan nepatří mezi nejpopulárnější chorvatská letoviska, zato však nabízí perfektní podmínky pro koupání i relax. V malebnách osadách okusíte bohaté tradice a poznáte autentické zvyky. Vyberte si pobyt na ostrově Ugljan a nasávejte vůni borovic s výhledem daleké moře.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Navzdory tomu, že je ostrov Ugljan blízko pevniny a se Zadarem má velmi dobré trajektové spojení, davy turistů sem zatím neproudí. Vyrazíte-li sem na dovolenou nebo jen na jednodenní výlet, nebudete zklamaní. Atraktivní koupání bez přeplněných pláží – to je největší poklad Ugljanu.

Pobyt na ostrově Ugljan slibuje klidnou letní dovolenou

Malebné osady se starobylou architekturou, olivovníky na každém rohu a tradiční oslavy – na ostrově Ugljan prožijete atmosféru nepodobnou běžným turistickým letoviskům. Jde o jeden z nejhustěji osídlených chorvatských ostrovů, a tak v průběhu roku jeho břehy ožívají nejrůznějšími slavnostmi a poutěmi, kterých se můžete stát součástí.

Rekreace na ostrově Ugljan se nese ve znamení klidu a pohody. Odlehlé zátoky s pěknými plážemi a čisté moře vytvářejí ideální podmínky pro vodní radovánky. Nouze nebude ani o výlety do okolí. Navštívit můžete pevnost sv. Michala ze 13. století, které vévodí celému ostrovu. Přes most se dostanete na sousední ostrov Pašman a trajektem do Zadaru, kde na vás čekají historické památky a živá noční zábava.