Dovolená v Beskydech s dětmi

Beskydy jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Rázovité pohoří na severovýchodě Moravy je plné míst, kam se můžete vypravit s dětmi jakéhokoliv věku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Beskydy jsou krajem horských hřebenů, hlubokých údolí, zurčících potoků a říček, rozlehlých lesů, rozkvetlých strání a starobylých dřevěnic. Najdete zde navíc spoustu atrakcí, které jsou přístupné všem, a tak jsou právě Beskydy dokonalým místem pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Do nejznámějších turistických cílů v Beskydech vás dovedou speciální dětské trasy značené medvědími tlapkami. Mírné převýšení, mnoho záchytných bodů a zvířecí průvodci zaručují, že tyto výšlapy zvládnou i malí výletníci. Trasy navíc nabízejí možnosti zkrácení, a tak je není nutné projít v celé délce. Rodinné výlety tak můžete snadno přizpůsobit věku dětí i aktuální náladě.

Zvláště pokud cestujete s menšími dětmi, zajisté oceníte, když bude hotel na malé hosty připraven. V naší nabídce baby friendly hotelů najdete ubytování, kde vám pro vaše ratolesti zapůjčí vybavení, jako je například postýlka, židlička či potřeby pro koupání dětí.

V případě, že nevyjde počasí, přijde vhod ubytování s dětským koutkem, kde se vaši potomci zaručeně zabaví. A každého rodiče zajisté potěší pobyty s dítětem zdarma. Částku, kterou ošetříte, pak můžete utratit na výletech nebo za nějakou tu dobrotu pro děti navíc.