Dovolená v Beskydech s dětmi

Beskydy jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Rázovité pohoří na severovýchodě Moravy je plné míst, kam se můžete vypravit s dětmi jakéhokoliv věku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko)


Beskydy jsou krajem horských hřebenů, hlubokých údolí, zurčících potoků a říček, rozlehlých lesů, rozkvetlých strání a starobylých dřevěnic. Najdete zde navíc spoustu atrakcí, které jsou přístupné všem, a tak jsou právě Beskydy dokonalým místem pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Do nejznámějších turistických cílů v Beskydech vás dovedou speciální dětské trasy značené medvědími tlapkami. Mírné převýšení, mnoho záchytných bodů a zvířecí průvodci zaručují, že tyto výšlapy zvládnou i malí výletníci. Trasy navíc nabízejí možnosti zkrácení, a tak je není nutné projít v celé délce. Rodinné výlety tak můžete snadno přizpůsobit věku dětí i aktuální náladě.

Zvláště pokud cestujete s menšími dětmi, zajisté oceníte, když bude hotel na malé hosty připraven. V naší nabídce baby friendly hotelů najdete ubytování, kde vám pro vaše ratolesti zapůjčí vybavení, jako je například postýlka, židlička či potřeby pro koupání dětí.

V případě, že nevyjde počasí, přijde vhod ubytování s dětským koutkem, kde se vaši potomci zaručeně zabaví. A každého rodiče zajisté potěší pobyty s dítětem zdarma. Částku, kterou ošetříte, pak můžete utratit na výletech nebo za nějakou tu dobrotu pro děti navíc.