Celoroční pobyty

Zajeďte si na některý z našich wellness pobytů, romantických víkendů pro dva, rodinných dovolených či seniorských pobytů a neohlížejte se na roční období. Dali jsme pro vás dohromady pobyty, které můžete využít celý rok.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Jestliže zrovna nechcete utrácet deseti- či statisíce a odlétat na Bali, využijte nabídku našich pobytů po celé České republice (i blízkém zahraničí), kam se můžete vydat celoročně.

Česká republika je krásná země, která nabízí mnoho možností pro dovolenou po celý rok, bez ohledu na roční období.

Kam se v ČR vydat na pobyt, který si užijete po celý rok?

  • Praha: Hlavní město České republiky, Praha, je fascinující destinací s bohatou historií a architekturou. Můžete se projít Staroměstským náměstím, navštívit Pražský hrad nebo si užít procházku podél Vltavy. Bez ohledu na roční období, Praha vás okouzlí svou atmosférou.
  • Český Krumlov: Toto malebné město, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO, je ideálním místem pro romantický pobyt. Můžete se procházet úzkými uličkami, obdivovat Krumlovský zámek a vychutnávat si atmosféru starobylého města.
  • Karlovy Vary: Toto lázeňské město je známé svými léčivými prameny a historickou architekturou. Můžete si dopřát relaxační lázeňský pobyt, vychutnávat minerální prameny a procházet se po lázeňských kolonádách.
  • Krkonoše: Toto pohoří je ideálním místem pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Můžete si zde užít turistiku, cyklistiku, lyžování (v zimě) a procházky krásnou horskou krajinou. Krkonoše nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou po celý rok.
  • Jižní Morava: Tato část Moravy je proslulá svými vinnými sklípky a krásnými krajinami. Můžete navštívit města jako je Mikulov, Znojmo nebo Lednice a Valtice, a ochutnat místní víno. V létě si můžete také užít cyklistické výlety po vinných stezkách. Vydejte se sem třeba na vinařský pobyt.
  • Český ráj: Tato oblast je známá svými skalními městy, romantickými zříceninami hradů a malebnými přírodními scenériemi. Můžete si užít pěší túry, horolezectví a prozkoumávat jedinečné geologické útvary.

Toto jsou jen některé z mnoha možností pobytů v České republice, které si můžete užít po celý rok. Samozřejmě, pobyty, kam se můžete vydat celoročně, najdete i v zahraničí. Prozkoumejte tuto kategorii a vyberte si ten ideální přímo pro vás.