Celoroční pobyty

Zajeďte si na některý z našich wellness pobytů, romantických víkendů pro dva, rodinných dovolených či seniorských pobytů a neohlížejte se na roční období. Dali jsme pro vás dohromady pobyty, které můžete využít celý rok.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým


Jestliže zrovna nechcete utrácet deseti- či statisíce a odlétat na Bali, využijte nabídku našich pobytů po celé České republice (i blízkém zahraničí), kam se můžete vydat celoročně.

Česká republika je krásná země, která nabízí mnoho možností pro dovolenou po celý rok, bez ohledu na roční období.

Kam se v ČR vydat na pobyt, který si užijete po celý rok?

  • Praha: Hlavní město České republiky, Praha, je fascinující destinací s bohatou historií a architekturou. Můžete se projít Staroměstským náměstím, navštívit Pražský hrad nebo si užít procházku podél Vltavy. Bez ohledu na roční období, Praha vás okouzlí svou atmosférou.
  • Český Krumlov: Toto malebné město, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO, je ideálním místem pro romantický pobyt. Můžete se procházet úzkými uličkami, obdivovat Krumlovský zámek a vychutnávat si atmosféru starobylého města.
  • Karlovy Vary: Toto lázeňské město je známé svými léčivými prameny a historickou architekturou. Můžete si dopřát relaxační lázeňský pobyt, vychutnávat minerální prameny a procházet se po lázeňských kolonádách.
  • Krkonoše: Toto pohoří je ideálním místem pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Můžete si zde užít turistiku, cyklistiku, lyžování (v zimě) a procházky krásnou horskou krajinou. Krkonoše nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou po celý rok.
  • Jižní Morava: Tato část Moravy je proslulá svými vinnými sklípky a krásnými krajinami. Můžete navštívit města jako je Mikulov, Znojmo nebo Lednice a Valtice, a ochutnat místní víno. V létě si můžete také užít cyklistické výlety po vinných stezkách. Vydejte se sem třeba na vinařský pobyt.
  • Český ráj: Tato oblast je známá svými skalními městy, romantickými zříceninami hradů a malebnými přírodními scenériemi. Můžete si užít pěší túry, horolezectví a prozkoumávat jedinečné geologické útvary.

Toto jsou jen některé z mnoha možností pobytů v České republice, které si můžete užít po celý rok. Samozřejmě, pobyty, kam se můžete vydat celoročně, najdete i v zahraničí. Prozkoumejte tuto kategorii a vyberte si ten ideální přímo pro vás.