Wellness pobyty v Polanica-Zdrój

Přemýšlíte, kam za odpočinkem? Vydejte se na wellness pobyt v Polanica-Zdrój a objevte kouzlo polských lázní, které leží jen 17 km od hranic s Českem!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Perla mezi polskými lázněmi

Víte, co je nazýváno „ perlou dolnoslezských lázní“? No přece lázeňské městečko Polanica-Zdrój, které leží na úpatí Bystřických a Stolových hor ve vzdálenosti jen 17 km od českých hranic. Jedná se o nejmladší lázně v celém Kladsku – jejich historie se datuje do doby před necelými 200 lety.

Srdcem lázní Polanica je obrovský lázeňský park, který na jaře rozkvétá množstvím nádherných pestrobarevných rododendronů a přímo navazuje na lázeňské budovy. V průčelí parku je umístěn pavilon určený k pitným kúrám, kde můžete ochutnat například vodu zdraví prospěšných pramenů Joseph Pieniawa, Staropolanka 2000 a další. Součástí je také krytá promenáda, kde probíhají oblíbené lázeňské koncerty. Díky své poloze v podhůří jsou navíc lázně Polanica odklopeny přírodními krásami, ke kterým vás dovede spousta turistických či cyklistických tras.

Wellness pobyt v Polsku je vždy správná volba

Ať už budete dny trávit korzováním po lázeňské promenádě nebo výlety v okolní přírodě, zajisté oceníte ubytování v hotelu s vlastní saunou, vířivkou anebo bazénem. Dopřejete si tak zaslouženého odpočinku, za kterým to navíc z pokoje budeme mít jen pár kroků. Wellness pobyt v lázních Polanica si zkrátka užijete od začátku do konce.