Wellness pobyty v polských Beskydech

Objevte polskou stranu Beskyd během pobytu snů! Na své si zde přijdou aktivní turisté i milovníci lázeňské relaxace. Ať už patříte do kterékoliv skupiny cestovatelů, wellness pobyt v polských Beskydech si užijete naplno!

Načítám nabídky...


Poznejte polskou stranu Beskyd

Pohoří Beskydy je jedinečné území plné přírodních i kulturních krás. Je velká škoda, že většina českých turistů zná pouze českou část Beskyd a my vám tak doporučujeme, abyste se vydali objevit tento rázovitý region i z polské strany hranice.

Ideální místo pro aktivní i relaxační pobyt

V polských Beskydech najdete příjemnou kombinaci krásné přírody, čerstvého vzduchu i atraktivních výletních cílů. Pokud dáváte přednost odpočinku, zamiřte do malebných lázní Wisła či Ustroň. Sportovně naladěné cestovatele zase uspokojí rekreační středisko Szczyrk ležící pod horou Skrzyczne, které nabízí nespočet aktivit od jara do zimy.

Ať už jste vyznavači aktivní dovolené, nebo si chcete během pobytu hlavně odpočinou od všech starostí a povinností, v polských Beskydech si užijete dovolenou podle svých představ. V každém případě oceníte, pokud bude součástí vašeho hotelu vlastní sauna, vířivka anebo bazén. Vybírejte proto z wellness pobytů v polských Beskydech a za blahodárným odpočinkem to z hotelového pokoje nebudete mít nikdy daleko!