Lyžování v Polsku - pobyty

Polsko je nejen země historických památek a lázeňských měst, ale také vyhlášených ski areálů s těmi nejkvalitnějšími sjezdovkami, lyžařskými školami, půjčovnami vybavení a dalšími lákadly pro nadšené zimní sportovce.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na jihu Polska jsme si manželem a dcerkou moc užili. Obrovskou výhodou je poloha hotelu – jen 19 km od hranic s Českem, a navíc se nachází v krásném prostředí. Pokoj s přistýlkou poskytoval dostatek prostoru pro tři hosty. Měli jsme z něj výhled do lázeňského parku, kam jsme moc rádi chodili na procházky. Snídaně i večeře podávané v moderní restauraci měly formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tedy při snídani i večeři dopřál podle vlastní chuti a všichni jsme byli nadmíru spokojení.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu v Krasicki Resort Hotelu & Spa *** jsme úplně zapomněli na starosti všedních dnů. Menší plocha pokoje, byla bohatě vyvážena prostorným balkonem s výhledem do přírody. Wellness bylo sice menší, ale i tak jsme si v něm parádně odpočinuli. Všude v hotelu bylo perfektně čisto a nejvíc mě nadchla pestrá polopenze. Všechny pokrmy byly čerstvé, velmi chutné a výběr byl opravdu bohatý. Doporučuji vyrazit za krásnými výhledy na některé z rozhleden, kterých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznická podpora


V Polsku najdete opravdu nádherné hory, které přímo vybízejí k návštěvě. V zimě si zde navíc užijete parádní lyžovačku v jednom ze spousty ski areálů, za odpočinkem pak zamiřte do termálů či aquaparku.

Sbalte lyže či snowboard a hurá do Polska

Velké oblibě se těší především polské Tatry, kterým kraluje městečko Zakopane. V jeho okolí najdete spoustu parádních ski areálů - Kasprov vrch, Polana Szymoszkowa, Harenda Zakopane, Witów Ski, Ski areál Nosal, Ski Suche, Jurgów Ski, Białka Tatrzanska a řada dalších. Kromě lyžování si tu užijete i relaxaci v termálních lázních, těch je tu hned několik.

Krásné jsou také polské Beskydy. Výhodou je, že z Česka je to do nich opravdu kousek a tak za dovolenou v Polsku nemusíte jezdit daleko. Kromě skvělých aquaparků je zde samozřejmě i spousta ski areálů - Beskid Sport Arena, Szczyrkowski, Zloty Groň, Wisla a další.

Jen pár kilometrů od českých hranic leží také polské Krkonoše a přilehlá lázeňská městečka jako Kudowa-Zdroj či Polanica-Zdroj. Za lyžování se vydejte do Sklářské Poruby, Ski Areny Szrenica, Ski & Sun Świeradów Zdrój či Skiareálu Karpacz.