Lyžování v Polsku - pobyty

Polsko je nejen země historických památek a lázeňských měst, ale také vyhlášených ski areálů s těmi nejkvalitnějšími sjezdovkami, lyžařskými školami, půjčovnami vybavení a dalšími lákadly pro nadšené zimní sportovce.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Krásný horský hotel, dostali jsme velký a stylově vybavený pokoj. Z vířivky je krásný výhled na okolní pohoří s Giewontem. Kuchyň tady mají velice kvalitní, s velkým výběrem u snídaně i večeře a opět s krásnými výhledy přes velká okna do přírody. Plus možnost snídat na terase, to bylo skvělé. Milovníkům hor doporučuji vyrazit na vrchol Wielki Giewont s nadmořskou výšku 1895 m.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Už když jsme přijížděli, nadchlo nás nádherné prostředí, ve kterém je hotel umístěn. Potěšil nás velký pokoj v moderním designu a také parádní wellness centrum s bazénem. Plus dávám i za výbornou polopenzi - vždy bylo z čeho vybírat a všechno, co jsme zkusili, nám chutnalo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


V Polsku najdete opravdu nádherné hory, které přímo vybízejí k návštěvě. V zimě si zde navíc užijete parádní lyžovačku v jednom ze spousty ski areálů, za odpočinkem pak zamiřte do termálů či aquaparku.

Sbalte lyže či snowboard a hurá do Polska

Velké oblibě se těší především polské Tatry, kterým kraluje městečko Zakopane. V jeho okolí najdete spoustu parádních ski areálů - Kasprov vrch, Polana Szymoszkowa, Harenda Zakopane, Witów Ski, Ski areál Nosal, Ski Suche, Jurgów Ski, Białka Tatrzanska a řada dalších. Kromě lyžování si tu užijete i relaxaci v termálních lázních, těch je tu hned několik.

Krásné jsou také polské Beskydy. Výhodou je, že z Česka je to do nich opravdu kousek a tak za dovolenou v Polsku nemusíte jezdit daleko. Kromě skvělých aquaparků je zde samozřejmě i spousta ski areálů - Beskid Sport Arena, Szczyrkowski, Zloty Groň, Wisla a další.

Jen pár kilometrů od českých hranic leží také polské Krkonoše a přilehlá lázeňská městečka jako Kudowa-Zdroj či Polanica-Zdroj. Za lyžování se vydejte do Sklářské Poruby, Ski Areny Szrenica, Ski & Sun Świeradów Zdrój či Skiareálu Karpacz.