Wellness pobyty v polských Tatrách

Nádherná příroda, nespočet turistických atrakcí a perfektní podmínky k zimním sportům. Polské Tatry jsou ideální destinací, kam vyrazit za aktivní dovolenou. Po dni stráveném na horských hřebenech nebo na sjezdovce, vám ale jistě přijde vhod vířivka nebo sauna. Vyberte si proto wellness pobyt v polských Tatrách a nenechte nic náhodě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel má naprosto profesionální a ochotný personál a zároveň se nachází ve výjimečné lokalitě. Krásný výhled na hory vás bude doprovázet po celou dobu pobytu, ať už na komfortním pokoji, v restauraci nebo ve wellness. Pochválit musím také pokrmy podávané během polopenze. Nedaleko leží městečko Zakopane, které je centrem turistiky na polské straně Vysokých Tater. Pobyt jsme si velice užili a doporučujeme jej zejména během podzimu.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Už když jsme přijížděli, nadchlo nás nádherné prostředí, ve kterém je hotel umístěn. Potěšil nás velký pokoj v moderním designu a také parádní wellness centrum s bazénem. Plus dávám i za výbornou polopenzi - vždy bylo z čeho vybírat a všechno, co jsme zkusili, nám chutnalo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Zasněžené vrcholky hor, plesa se třpytivou hladinou a husté lesy. To slibují Vysoké a Západní Tatry za hranicemi našeho východního souseda. Příroda v polských Tatrách je pastvou pro oči, na kterou budete dlouho vzpomínat. Vydejte se sem v létě za turistikou a v zimě za lyžováním. Ať už sem zamíříte kdykoliv během roku, přijdou vám vhod wellness pobyty v polských Tatrách, které slibují skvělé příležitosti pro zasloužený odpočinek.

Aktivní i odpočinková dovolená v jednom – co čekat od wellness pobytu v polských Tatrách?

Polské Tatry by měly být cílem každého nadšeného sportovce a milovníka přírody. Najdete tu několik turistických lákadel, jako vyhlášené středisko Zakopane, o kterém jste už určitě slyšeli. Okolí Zakopaného nabízí perfektní podmínky k zimním sportům. Na hranicích se Slovenskem se tyčí nejvyšší vrchol Polska – Rysy (2 499 m.n.m.), která je obklopena moderními lyžařskými středisky, které slibují perfektní zážitek ze sněhové nadílky.

V létě můžete vyrazit na horu Wielki Giewont nebo největší pleso v celém pohoří – Mořské oko. Atraktivní region na jihu Polska vám přinese však víc než jen sportovní zážitky v přírodě. V okolí se nachází také celá řada aquaparků, třeba AquaCity Poprad nebo Aquapark Zakopane. Navrch jistě oceníte také wellness pobyty v polských Tatrách s bazény nebo vířivkami.

Kam se ještě vydat v polských Tatrách na výlet? Hojně navštěvovaný je pohraniční vrch Kasprowy Wierch, vydat se můžete také k Czarny stawu pod Rysami. Chcete-li si užít báječnou lyžovačku, zavítejte třeba do lyžařského střediska Polana Szymoszkowa nebo do Skiareálu Witów. Spoustu zábavy na vás čeká jak na polské straně, tak za hranicemi na Slovensku.