Wellness pobyty v Krakově

Krakov patří bezesporu k nejkrásnějším městům Polska. Jeho starobylé centrum je plné úchvatných památek, jako je například středověký hrad Wawel, kamenná tržnice na hlavním náměstí či zachovalá židovská čtvrť. Krakov je zkrátka jako stvořený pro celodenní procházení jeho malebnými uličkami. Po návratu do hotelu tak zajisté oceníte možnost odpočinku v sauně, vířivce či v bazénu. Wellness pobyt v Krakově je zkrátka tou nejlepší volbou!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Swing **** pro mě byl první, ale jistě ne poslední návštěvou Krakova. Můžeme pochválit čisté, vkusně zařízené a hlavně klimatizované pokoje, stejně jako celkově pěkné interiéry hotelu. Snídaně byly bohaté a pestré, z nabídky si pravděpodobně vybere každý. Hotel můžu doporučit jak párům, tak rodinám s dětmi, pro které bude sousedící aquapark opravdovým rájem na zemi. Pozitivem je také klidná lokalita a díky poměrně levným taxi službám i dobrá dostupnost do města.”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Marketingový tým


Krakov – nejkrásnější město Polska

Asi na žádném žebříčku nejkrásnějších měst Polska nechybí Krakov a není se čemu divit. V tomto bývalém královském sídle se odehrálo mnoho důležitých okamžiků polského národa, a tak na vás historie bude dýchat doslova na každém kroku.

Dominantou Krakova je impozantní hrad Wawel tyčící se nad řekou Vislou. Jedinečným zážitkem je nakupování na historické tržnici Sukiennice na Hlavní náměstí, kde najdete i vyhlídkovou radniční věž. V nádherné židovské čtvrti Kazimierz si budete připadat, jako byste se vrátili v čase a hned pochopíte, proč je tato část města chráněnou památkou UNESCO. Během pobytu v Krakově ovšem můžete vidět ještě další dvě památky UNESCO! Jsou jimi královské solné doly Wieliczka a Bochnia a pro odvážnější povahy koncentrační tábor Osvětim.

Krakov je zkrátka a dobře výjimečné a okouzlující město, ve kterém snadno prochodíte úplně celý den. Ideální volbou jsou tedy wellness pobyty v Krakově, během kterých budete mít postaráno i o relaxační část dovolené. Věřte, že odpočinek v sauně, vířivce anebo pár temp v bazénu vám po celém dni na nohou přijde vhod!