Wellness pobyty v Krakově

Krakov patří bezesporu k nejkrásnějším městům Polska. Jeho starobylé centrum je plné úchvatných památek, jako je například středověký hrad Wawel, kamenná tržnice na hlavním náměstí či zachovalá židovská čtvrť. Krakov je zkrátka jako stvořený pro celodenní procházení jeho malebnými uličkami. Po návratu do hotelu tak zajisté oceníte možnost odpočinku v sauně, vířivce či v bazénu. Wellness pobyt v Krakově je zkrátka tou nejlepší volbou!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si vybrali, protože jsme chtěli vidět Krakov, a stálo to za to. Po příchodu na pokoj nás překvapila jeho velikost – byl obrovský, a přitom útulný. Snídaně byly parádní, bohaté a na výběr bylo snad ze všeho, co člověka napadne. Večeře byly taková klasika, která uspokojí každého – jak výběrem, tak chutí i velikostí porcí. Co určitě stojí za to v Krakově vidět je hrad Wawel, a pak Solný důl Wieliczka. Město nás velice překvapilo, všechno bylo krásné a čisté. Za tři dny jsme v Krakově zdaleka nestihli všechno, a určitě se sem ještě vrátíme.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodní tým


Krakov – nejkrásnější město Polska

Asi na žádném žebříčku nejkrásnějších měst Polska nechybí Krakov a není se čemu divit. V tomto bývalém královském sídle se odehrálo mnoho důležitých okamžiků polského národa, a tak na vás historie bude dýchat doslova na každém kroku.

Dominantou Krakova je impozantní hrad Wawel tyčící se nad řekou Vislou. Jedinečným zážitkem je nakupování na historické tržnici Sukiennice na Hlavní náměstí, kde najdete i vyhlídkovou radniční věž. V nádherné židovské čtvrti Kazimierz si budete připadat, jako byste se vrátili v čase a hned pochopíte, proč je tato část města chráněnou památkou UNESCO. Během pobytu v Krakově ovšem můžete vidět ještě další dvě památky UNESCO! Jsou jimi královské solné doly Wieliczka a Bochnia a pro odvážnější povahy koncentrační tábor Osvětim.

Krakov je zkrátka a dobře výjimečné a okouzlující město, ve kterém snadno prochodíte úplně celý den. Ideální volbou jsou tedy wellness pobyty v Krakově, během kterých budete mít postaráno i o relaxační část dovolené. Věřte, že odpočinek v sauně, vířivce anebo pár temp v bazénu vám po celém dni na nohou přijde vhod!