Wellness pobyty v Kudowa-Zdrój

Jen 5 km od hranic s Českem leží jedno z nejstarších lázeňských měst v celém Polsku – Kudowa-Zdrój. Během wellness pobytu v Kudowa-Zdrój si užijete procházky v nádherném lázeňském parku či v přírodě na rozhraní Stolových a Orlických hor. Vyzkoušíte také léčivé účinky 9 pramenů minerálních vod užívaných k ozdravným pitným kúrám i koupelím. Při výběru hotelu s vlastním wellness to za nerušenou relaxací budete mít z pokoje doslova pár kroků!

Načítám nabídky...


Wellness pobyty v Polsku

Většina cestovatelů míří do polských měst za historickými památkami, případně do hor za přírodními krásami. Obojí je sice zárukou skvělé dovolené a nezapomenutelných zážitků, ovšem Polsko toho svým návštěvníkům nabízí ještě mnohem víc. Polské lázně stále nejsou mezi vyznavači relaxace hojně vyhledávány, což je velká škoda. Jedná se totiž zpravidla o malebná městečka s příjemnou atmosférou, dlouhou lázeňskou tradicí i špičkovou kvalitou služeb. Místní termální prameny jsou bohaté na minerály a další blahodárné prvky a jejich léčivé účinky rozhodně stojí za vyzkoušení.

Vyrazte za odpočinkem do Kudowa-Zdrój

Malebné lázně Kudowa-Zdrój leží na úpatí Stolových a Orlických hor, a tak zde na vás čeká odpočinková dovolená v obklopení nádhernou přírodou. Se svou více než 600 let dlouhou tradicí se jedná o jedny z nejstarších lázní v Polsku. Srdcem městečka je lázeňský park (Park Zdrojowy) na úpatí hory nazvané Góra Parkowa. Ve středu parku stojí krásný pavilon s léčivými prameny pocházející z roku 1853. Vyzkoušet zde můžete 9 minerálních pramenů, které slouží k pitným kúrám i ke koupelím. České milovníky lázeňské relaxace navíc potěší, že Kudowa-Zdrój leží jen 5 km od hranic.

Abyste si relaxační pobyt v Polsku užili na maximum, vyberte si některé z hotelů s vlastní wellness. Ať už budete dovolenou trávit více či méně aktivně, zajisté oceníte, že z hotelového pokoje to budete mít do sauny, vířivky anebo bazénu jen pár kroků.