Wellness pobyty v polských Krkonoších

Máte pocit, že Krkonoše znáte jako své boty? V tom případě vám doporučujeme toto nádherné pohoří navštívit z polské strany. Zatímco u nás se Krkonoše pomalu svažují přes podhůří dál do nížin, v Polsku jsou strmé a působí mohutně. Krajina u našich sousedů ukrývá ledovcová jezera, vodopády či živá horská městečka, která stojí za návštěvu! Vydejte se na wellness pobyt v polských Krkonoších a poznejte tento kouzelný region doslova z jiného úhlu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Tarasy Wang *** leží v polské Karpaczi a má dokonalou polohu – přímo u vstupu do NP Krkonoše a vedle nádherného skandinávského kostela Wang. Byli jsme ubytováni ve zrenovovaném mezonetovém pokoji, kde jsme měli veškerý komfort, který je během pobytu potřeba. Výhodou byla možnost relaxace v malém wellness s vířivkou a 2 saunami. Každý den se podávají snídaně a servírované či bufetové večeře. Pobyt v Tarasy Wang je ideální volbou pro cyklisty či turisty, ať už jde o páry, rodiny s dětmi či pejskem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Polské Krkonoše jsem navštívil poprvé a věřím, že ne naposledy. Pobyt v Hotelu Biathlon Sport & Spa *** byl trefou do černého. V útulném pokoji v horském stylu i moderním wellness se saunami a vířivkou jsme si skvěle odpočinuli a další energii jsme načerpali během vynikající polopenze. Okolí hotelu je plné přírodních i kulturních památek, které stojí za vidění. Doporučuji kostel ve městě Karpacz i Divoký vodopád.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Objevte Krkonoše z druhé strany hranice

Krkonoše jsou naším nejnavštěvovanějším pohořím, ovšem z polské strany hranice zná toho úchvatné pohoří jen málokterý český cestovatel. A to je velká škoda, protože polské Krkonoše ukrývají ledovcová jezera, vodopády či živá horská městečka s moderními ski areály jako Karpacz a Sklářská Poruba. Nezapomenutelným zážitkem je i zdolávání nejvyšší české hory Sněžky z opačné strany.

Aktivní dovolená se neobejde bez odpočinku

Je nejvyšší čas, abyste horský ráj pro pěší, cyklisty, lyžaře a jeskyňáře objevili i vy. Ať už se v horách budete věnovat jakýmkoliv aktivitám, rozhodně byste neměli zapomínat na dostatečný odpočinek. Ideální volbou jsou proto hotely s vlastní saunou, vířivkou anebo bazénem, kde si po dni plném pohybu dopřejete zasloužený relax. Wellness pobyt v polských Krkonoších si užijete od začátku do konce.