Wellness pobyty ve Znojmě

Vydejte se ochutnat proslulé znojemské okurky a objevte vše, co vám jižní Morava může nabídnout. Líbit se tu bude všem romantickým duším, které touží po sklence znamenitého vína a ničím nerušeném relaxu. Stejně tak si tu najdou zábavu i příznivci aktivní dovolené, které si po náročném dni mohou dopřát odpočinek ve vířivce či sauně. Vyberte si wellness pobyt ve Znojmě a užijte si nezapomenutelné chvíle v krásném prostředí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Prosluněné vinice, zvonivý smích, pohostinní lidé a krásná příroda v okolí. I tak by se dalo popsat Znojmo a jižní Morava. Pokud si vyberete wellness pobyt ve Znojmě, nebudete litovat. Čekají vás pohodové chvíle s těmi nejbližšími a v romantické atmosféře. Vydejte se na jih Moravy kdykoliv během roku a těšte se ze všech krás, které vám může nabídnout.

Wellness pobyty ve Znojmě – relaxujte ve vinném ráji

Jižní Morava je rájem odpočinku. Objevte širokou nabídku wellness pobytů přímo ve Znojmě nebo v jeho okolí a mějte na dosah všechny atraktivní turistické cíle. Zamířit na jih můžete se svou drahou polovičkou a užít si společné intimní chvíle v privátní vířivce nebo sauně. Anebo vezměte s sebou celou rodinu a dopřejte si relax v bazénu a dětem zábavu v hotelovém dětském koutku. Ušetřit můžete díky pobytům s dítětem zdarma.

Znojmo vás uchvátí nejen historickým centrem, kterému vévodí kostel sv. Mikuláše, ale také výtečným regionálním vínem. Jeho milovníci by měli zpozornět, protože součástí pobytu ve Znojmě může být i degustace, vstup do vinného sklípku nebo láhev vína přímo na pokoji. Sklenka bílého, vířivka a lidé, se kterými můžete být sami s sebou – kdyby existovalo sedmé nebe, vypadalo by dozajista nějak takhle.

Jižní Morava vám přinese také mnoho příležitostí pro pobyt v přírodě. Vyrazte třeba na procházku podél Dyje nebo se vypravte do Národního parku Podyjí, který se rozprostírá v bezprostřední blízkosti Znojma. Čekají tu na vás nádherný vyhlídková místa, cyklostezky i výběh s divokými koňmi. Z historických památek si udělejte výlet k zřícenině Nového Hrádku v Podyjí nebo na významný znojemský zámek nebo Znojemské podzemí.