Wellness pobyty ve Slovenském ráji

Hluboké kaňony, působivé vodopády i strmé rokle. Slovenský ráj vybízí k odpočinkové i aktivní dovolené v kterémkoliv ročním období a slibuje nevšední zážitky v unikátní přírodě i s památkami UNESCO. Vyberte si wellness pobyt ve Slovenském ráji, jedné z nejkrásnějších místních lokalit, a dopřejte si zasloužený relax.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Trio *** splnil vše, co pro návštěvu Slovenského ráje potřebujete. Tedy pohodlné přespání se sprchou, snídaní, večeří a po náročném dni i možnost relaxování v dostatečně velké vířivce a v bazénu. Zaměstnanci hotelu se k nám chovali velmi hezky a byli příjemní. Co určitě doporučuji, je výlet do rokliny Suchá Belá, návštěva Lúčanského vodopádu, Spišský hrad, pokud máte rádi zříceniny, a Tomašovský výhled. Vše se dá stihnout během 3 dnů, ale abyste si zdejší okolí opravdu užili, budou vám ještě tak 3-4 dny chybět. Tady je opravdu co dělat a už teď plánujeme, jak sem zavítáme příští rok.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Hledáte-li cestu do ráje, jeden najdete hned u našich nejbližších sousedů. Díky unikátnímu rázu zdejší krajiny, která je charakteristická kaňony, roklemi, jeskyněmi a působivými vodopády, tu o zábavu rozhodně není nouze. Stovky žebříků a lávek vám umožní dostat se i na místa s obtížným terénem, a tak tu dobrodružství čeká na každém rohu. Každý dobrodruh si však musí někdy odpočinout a přesně od toho tu jsou wellness pobyty ve Slovenském ráji.

Kam jinam na wellness pobyt než do ráje – do toho Slovenského

Oblast Slovenského ráje je oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi, zamilované páry nebo skupiny sportovců. Rodiny s dětmi mohou vyrazit po příjemných turistických trasách, zamilované páry třeba po okolních hradech a zámcích a sportovci ocení možnost venkovního lezení nebo adrenalin na žebřících a lávkách vedoucích podél vodopádů.

Těšit se můžete na spoustu příležitostí k výletům do přírody i za kulturou, ale také na neomezené wellness. Přes den se toulejte hlubokými lesy a po návratu relaxujte ve vířivce nebo sauně. Dopřejete si tak odpočinek i poznání něčeho nového, to vše v překrásném prostředí. Aby vám k dokonalému wellness pobytu nic nechybělo, sáhněte po pobytu s polopenzí nebo plnou penzí a doplňte energii také dobrým jídlem.

A kam vyrazit na výlet? V okolí čeká na vaši návštěvu celá řada zajímavých míst. Číslem jedna je Dobšinská ledová jeskyně ze Seznamu UNESCO, na světovém listu památek má své místo také kostel Ducha Svatého v Žehře nebo město Levoča. Za návštěvu stojí také Spišská Nová Ves a majestátní Spisšký hrad. Z přírodních klenotů nevynechejte Sokolí Dolinu nebo naučnou stezku Stratenský kaňon.