Nechte se ubytovat přímo uprostřed Národního parku Slovenský ráj v oblíbeném tříhvězdičkovém Park Hotelu Čingov ve Smižanech. Přivítají vás lahví vína a pochutnáte si na výborné polopenzi formou bufetu. Z hotelu to budete mít blízko k všemožným turistickým cílům, od uklidňujících lesů a kopců až po ledovou jeskyni nebo aquapark, do kterého navíc získáte vstup zdarma.

O ubytování

Ideální poloha Park Hotelu Čingov *** zajišťuje, že se na svém pobytu rozhodně nebudete nudit. Všude okolo vás se rozprostírá Slovenský ráj, který nebyl vyhlášený národním parkem náhodou. Pokud si v hotelu zapůjčíte jízdní kolo, budete moci prozkoumat okolní přírodu i na kole. K majestátnímu Spišskému hradu, který rozhodně musíte vidět, to budete mít jen 30 km. Ať už cestujete sami, nebo s dětmi, AquaCity Poprad stojí za návštěvu v každém případě. V zimě si zase budete moci užít parádní lyžovačku, nejbližší sjezdovka se nachází přibližně 11,5 km a 37 km už stojí samotné Vysoké Tatry se všemi svými parádními lyžařskými středisky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích s velkým balkónem, ve kterých najdete WiFi, TV, psací stůl s židlí a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Hotel nabízí stravu formou polopenze, kdy si snídaně i večeře budete moci přizpůsobit aktuálním chutím a náladě –⁠⁠ obojí je formou bufetu. Hotel nabízí i vlastní restauraci a bar. V jídelním lístku najdete kromě typických slovenských jídel i různé speciality, které místní kuchaři pravidelně obměňují.

Park Hotel Čingov ***

Park Hotel Čingov ***

Čingov – Hradisko , Smižany
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 8 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
18,5 km
Sjezdovka
11,5 km

Tipy na výlet

Slovenský ráj

Slovenský rájTip na výlet

Tato nádherná přírodní oblast si vysloužila díky své jedinečnosti pojmenování Národní park Slovenský ráj. Vydejte se po dřevěných a železným žebřících, soustavě lávek a více než 300 km značených tras skrze divoké lesy a podél řek až k vyhlídkám, z nichž budete mít Slovenský ráj jako na dlani. Mezi nejznámější turistické trasy patří Suchá Belá, Prielom Hornádu nebo výšlap na Tomašovský výhled, který vás okouzlí výhledem do celých Vysokých Tater i do hluboké rokliny. Pohodovou procházku si můžete ve Slovenském ráji užít v jakémkoli ročním období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany se nachází Soví skála, pojmenována po svých častých ptačích návštěvnících. Ze skály se vám naskytne pěkná vyhlídka do okolí.

Více informací
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
Thermal Park Vrbov
Thermal Park Vrbov
Tomášovský výhled
Tomášovský výhled