Wellness pobyty v Patincích

Prosluněné dny, termální koupaliště a tobogánový svět. Tento způsob léta se vám bude zdát velice šťastný. Relaxujte v nejjižnější obci na Slovensku – ve známých Patincích, kde se termální prameny postarají o vaše zdraví i pohodlí. Zvolte si luxusní wellness pobyt v Patincích a dopřejte si tolik odpočinku, kolik potřebujete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Jižní Slovensko splní všechny vaše sny o dokonalé dovolené plné sluníčka, klidu i zábavy u bazénu a dobrého jídla. Patince jsou nejjižnější slovenskou obcí nacházející se nedaleko Komárna. Místní termální koupaliště si vás získá pro množství atrakcí i turistického vyžití v okolí. Wellness pobyty v Patincích jsou přímo propojené s termály, a tak můžete do bazénu dojít i v pantoflích a županu.

Co vás čeká na wellness pobytu v Patincích?

Návštěva Patinců potěší vaši duši i tělo. Termální prameny o teplotě 27 °C, které napájejí místní koupaliště působí blahodárně na pohybový aparát, uleví unavenému svalstvu a přinesou klid i vaší mysli. Dokonalý relax podpoříte také spoustu legrace na tobogánech, skluzavkách nebo jízdě na vodních kolech.

Opalujte se tu na plážích, rybařte v umělém jezírku, zahrajte si volejbal nebo minigolf a hlavně nezapomeňte navštívit tobogánový svět. Zážitek ještě povýšíte pokud se objednáte na masáž nebo proceduru. V okolí termálního koupaliště v Patincích objevíte komfortní ubytování i vyhlášené podniky s výtečnou gastronomií. Sáhněte po pobytu s polopenzí nebo plnou penzí a užívejte si bezstarostné dny.

Na výlet se můžete vydat třeba do nedalekého Komárna, kde rovněž objevíte obrovské termální lázně, kde se bude líbit malým i velkým. Nezapomeňte prozkoumat také Komárňanskou pevnost a projít se po Nádvoří Evropy. Na jižním Slovensku najdete i spoustu jiných lázeňských oblastí, které jsou obklopené malebnou přírodou.