Wellness pobyty v Patincích

Prosluněné dny, termální koupaliště a tobogánový svět. Tento způsob léta se vám bude zdát velice šťastný. Relaxujte v nejjižnější obci na Slovensku – ve známých Patincích, kde se termální prameny postarají o vaše zdraví i pohodlí. Zvolte si luxusní wellness pobyt v Patincích a dopřejte si tolik odpočinku, kolik potřebujete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Thermana Park Laško **** byl fantastický. Hned po příchodu mě okouzlili otevřené prostory, moderní design a dokonalá čistota. Pokoj byl prostorný, skvěle vybavený a byl v něm klid. Díky kvalitní matraci jsem se každou noc báječně vyspal. V okolí je spousta parádních výletních cílů, ovšem díky obrovskému vodnímu parku s wellness si pobyt užijete za každého počasí. Relaxovat můžete jak v saunách či vířivkách, tak v krásné okolní přírodě. Vynikající bufetová polopenze daleko předčila moje očekávání a výborný personál se o nás skvěle postaral. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Jižní Slovensko splní všechny vaše sny o dokonalé dovolené plné sluníčka, klidu i zábavy u bazénu a dobrého jídla. Patince jsou nejjižnější slovenskou obcí nacházející se nedaleko Komárna. Místní termální koupaliště si vás získá pro množství atrakcí i turistického vyžití v okolí. Wellness pobyty v Patincích jsou přímo propojené s termály, a tak můžete do bazénu dojít i v pantoflích a županu.

Co vás čeká na wellness pobytu v Patincích?

Návštěva Patinců potěší vaši duši i tělo. Termální prameny o teplotě 27 °C, které napájejí místní koupaliště působí blahodárně na pohybový aparát, uleví unavenému svalstvu a přinesou klid i vaší mysli. Dokonalý relax podpoříte také spoustu legrace na tobogánech, skluzavkách nebo jízdě na vodních kolech.

Opalujte se tu na plážích, rybařte v umělém jezírku, zahrajte si volejbal nebo minigolf a hlavně nezapomeňte navštívit tobogánový svět. Zážitek ještě povýšíte pokud se objednáte na masáž nebo proceduru. V okolí termálního koupaliště v Patincích objevíte komfortní ubytování i vyhlášené podniky s výtečnou gastronomií. Sáhněte po pobytu s polopenzí nebo plnou penzí a užívejte si bezstarostné dny.

Na výlet se můžete vydat třeba do nedalekého Komárna, kde rovněž objevíte obrovské termální lázně, kde se bude líbit malým i velkým. Nezapomeňte prozkoumat také Komárňanskou pevnost a projít se po Nádvoří Evropy. Na jižním Slovensku najdete i spoustu jiných lázeňských oblastí, které jsou obklopené malebnou přírodou.