Wellness pobyty v Patincích

Prosluněné dny, termální koupaliště a tobogánový svět. Tento způsob léta se vám bude zdát velice šťastný. Relaxujte v nejjižnější obci na Slovensku – ve známých Patincích, kde se termální prameny postarají o vaše zdraví i pohodlí. Zvolte si luxusní wellness pobyt v Patincích a dopřejte si tolik odpočinku, kolik potřebujete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Jižní Slovensko splní všechny vaše sny o dokonalé dovolené plné sluníčka, klidu i zábavy u bazénu a dobrého jídla. Patince jsou nejjižnější slovenskou obcí nacházející se nedaleko Komárna. Místní termální koupaliště si vás získá pro množství atrakcí i turistického vyžití v okolí. Wellness pobyty v Patincích jsou přímo propojené s termály, a tak můžete do bazénu dojít i v pantoflích a županu.

Co vás čeká na wellness pobytu v Patincích?

Návštěva Patinců potěší vaši duši i tělo. Termální prameny o teplotě 27 °C, které napájejí místní koupaliště působí blahodárně na pohybový aparát, uleví unavenému svalstvu a přinesou klid i vaší mysli. Dokonalý relax podpoříte také spoustu legrace na tobogánech, skluzavkách nebo jízdě na vodních kolech.

Opalujte se tu na plážích, rybařte v umělém jezírku, zahrajte si volejbal nebo minigolf a hlavně nezapomeňte navštívit tobogánový svět. Zážitek ještě povýšíte pokud se objednáte na masáž nebo proceduru. V okolí termálního koupaliště v Patincích objevíte komfortní ubytování i vyhlášené podniky s výtečnou gastronomií. Sáhněte po pobytu s polopenzí nebo plnou penzí a užívejte si bezstarostné dny.

Na výlet se můžete vydat třeba do nedalekého Komárna, kde rovněž objevíte obrovské termální lázně, kde se bude líbit malým i velkým. Nezapomeňte prozkoumat také Komárňanskou pevnost a projít se po Nádvoří Evropy. Na jižním Slovensku najdete i spoustu jiných lázeňských oblastí, které jsou obklopené malebnou přírodou.