Wellness pobyty na jižním Slovensku

Na jižním Slovensku vám zima rozhodně nebude. Nejen, že jde o nejteplejší oblast našeho nejbližšího souseda, ale také se tu nachází hned několik oblíbených termálních koupališť. Toužíte po ničím nerušeném relaxu? Pak jsou pro vás wellness pobyty na jižním Slovensku kartou, na kterou musíte vsadit. Tak kam to bude?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Jižní Slovensko v sobě snoubí vše, co si přejete od dokonalé odpočinkové dovolené. Termální koupaliště a aquaparky, spoustu sluníčka, malebná lázeňská městečka i příroda na dosah. Objevíte tu celou řadu vyhlášených destinací, jako je Dunajská Streda, Podhájská, Štúrovo nebo Sluneční jezera v Senci. Přijeďte objevit tento region a odpočinout si od všedních starostí.

Potřebujete oddych? Pak by se vám mohl hodit wellness pobyt na jižním Slovensku

Vydejte se na jih a dopřejte si odpočinek, jaký si zasloužíte. Wellness pobyty na jižním Slovensku jsou různorodé, a tak si každý může vybrat to, po čem zrovna prahne. Jedno však mají společné – panuje tu klid a pohoda, díky čemuž můžete zapomenout na každodenní stres a příjemně se uvolnit. Vyrazit sem za relaxem i zábavou můžete s celou rodinou i se svou drahou polovičkou.

Vyrážíte-li s dětmi, pak se těšte na nekonečné množství vodních atrakcí, které budou bavit vaše ratolesti i vás. Nezapomeňte využít také nabídku pobytů s dítětem zdarma a ušetřené peníze vydejte třeba za něco sladkého. V páru se vás zase nadchne možnost společně strávených chvil v privátní vířivce nebo sauně. V nabídce nechybí ani hotely propojené s lázněmi, díky kterým to do termálního ráje budete mít jen pár kroků.

Až vás lenošení ve vířivce unaví, vydejte se objevovat region jižního Slovenska. Možností máte spoustu. Krásná příroda na vás čeká třeba u přehrady Kráľová, kde si nadšení sportovci mohou vyzkoušet windsurfing nebo vodní lyžování. Navštívit můžete i známá slovenská města, jako Komárno, Dunajská Streda, Nitru s Nitranským hradem nebo Levice. Daleko to nebudete mít ani do tří hlavních měst – Bratislavy, Vídně nebo Budapešti. Je jen na vás, zda se vypravíte za historií a kulturou, dopřejete si oddych u Dunaje nebo se spokojíte s lenošením u bazénu.